Newsletter:
Log4 na FacebookuBezpieczny MagazynLog4
REKLAMA

Zalety programu WMS.net

2018.08.31 SoftwareStudioProgram WMS.net służy do zarządzania operacjami magazynowymi. Odpowiednio wdrożony system WMS zapewnia większą kontrolę nad asortymentem i działaniami personelu, a dzięki zastosowanym funkcjom jest czynnikiem zwiększającym bezpieczeństwo w magazynie podczas realizacji przyjęć, wydań oraz zmian lokalizacji.

Zaletą WMS.net jest dostępność programu przez urządzenia mające zainstalowaną przeglądarkę internetową. Dane przechowywane są na serwerze i aktualizowane na bieżąco. Rozwiązania w chmurze oferowane przez SoftwareStudio umożliwiają pracę grupową, dostęp do zasobów z dowolnego miejsca, bezpieczeństwo danych oraz możliwość pracy na dowolnym systemie.2018.08.31 SoftwareStudio_

Mając na uwadze zapewnienie optymalnego systemu zarządzania, konieczne może być dopasowanie standardowej wersji programu do wymogów Państwa firmy. SoftwareStudio oferuje wdrożenie systemu i jego odpowiednie dopasowanie na bazie wieloletniego doświadczenia naszej firmy oraz oczywiście wymogów państwa firmy. Przykładową funkcją, którą jesteśmy w stanie wdrożyć, jest sprawdzanie nośności gniazd paletowych czy półek.

WMS.net zapewnia efektywną realizację zadań, dzięki mobilnej wersji programu zainstalowanej na terminalach z systemem Android. Dla przykładu, operator wózka widłowego może zeskanować kod kreskowy artykułu dostarczonego, a w zamian na ekranie komputera mobilnego pokazane będzie oznaczenie miejsca w którym należy umiejscowić asortyment. Jeśli asortyment ma być wydawany zgodnie z FIFO, system wskaże miejsce asortymentu, który należy wydać jako pierwszy z racji czasu jaki jest przechowywany. Rozwiązania takie jak opisane powyżej oprócz przyspieszenia pracy zmniejszają prawdopodobieństwo pomyłek i strat pieniężnych.

Zapraszamy do zapoznania się z ogólnodostępną wersją demonstracyjną programu, która  znajduje się pod adresem http://demo.softwarestudio.com.pl oraz z wersją programu kompatybilną z systemem Android, dostępną https://play.google.com/store/apps/details?id=com.softwarestudio.android.studiomagazyn&hl=pl

 

Paweł Tyszkiewicz
Foto: SoftwareStudio

REKLAMA
Ta strona wykorzystuje ciasteczka lub podobne technologie do przechowywania informacji. Brak zmiany w ustawieniach przeglądarki oznacza zgodę na to. Więcej w naszej polityce prywatności.