Newsletter:
Log4 na FacebookuBezpieczny MagazynLog4
REKLAMA

Wypożyczanie drukarek przemysłowych

20 kwietnia 2020
Firma edding Tech, we współpracy ze swoim partnerem Elried, zapewni 100 drukarek edding in-line 12 do wypożyczenia za 200 euro miesięcznie. Drukarki te łatwo się instaluje, dzięki czemu można zacząć działać w mgnieniu oka. Nie wymagają one też konserwacji.
 wypożyczenie drukarki
— Zawsze kierujemy się przede wszystkim bezpieczeństwem naszych klientów i zapewnieniem im ciągłości działania. W związku z rozprzestrzenianiem się koronawirusa tworzymy przejrzyste rozwiązania, aby pomóc naszym klientom, producentom artykułów spożywczych, napojów, artykułów higienicznych i środków czystości, zachować ciągłość produkcji — powiedział Hannes Behacker, prezes edding Tech Solutions.
 
— Nawet w obliczu kryzysu nie można wysyłać do sklepów artykułów spożywczych bez daty ważności. Dzięki drukarkom edding in-line 12 nasi klienci mogą z łatwością kontynuować działalność produkcyjną i wykonywać niezbędne nadruki i etykiety bez konieczności wzywania technika do instalacji czy konserwacji tych urządzeń — powiedział Bastian Hofberger, prezes Elried.
 
Skorzystanie z usługi wypożyczenia drukarki edding Tech nie wiąże się z długoterminowymi zobowiązaniami: rozliczenia są miesięczne, można zrezygnować w dowolnym momencie. Usługa wypożyczania drukarek dostępna będzie przez cały czas trwania pandemii.
REKLAMA
Ta strona wykorzystuje ciasteczka lub podobne technologie do przechowywania informacji. Brak zmiany w ustawieniach przeglądarki oznacza zgodę na to. Więcej w naszej polityce prywatności.