Newsletter:
Log4 na FacebookuBezpieczny MagazynLog4
REKLAMA

Wizytówka partnera

Wizytówka partnera, to zbiór informacji o organizacji lub firmie, jej działalności i aktywności na rynku, w skrótowej formie przedstawione dane o produktach i usługach partnera. Rozróżnia się trzy rodzaje partnerstwa z wydawnictwem: partner instytucjonalny, merytoryczny i biznesowy.

Partner instytucjonalny, organizacja non profit, instytucja, mające uznaną pozycję kompetentnych w swych obszarach działania podmiotów, które dzieląc się informacją i wiedzą podnoszą merytoryczną jakość publikowanych treści.

Partner merytoryczny, podmiot wypowiadający się na łamach wydawnictwa, w zakresie swoich kompetencji wyłącznie w aspekcie problemowym i merytorycznym omawianych zagadnień oraz przygotowywanych tematów.

Partner biznesowy, firma o wysokiej kulturze biznesowej, działająca na rynku logistyczny kierując się „dobrymi praktykami”, jej oferta produktowa prezentowana jest według najlepszych standardów biznesowych.

Wizytówki partnerów instytucjonalnych i merytorycznych, publikowane są bezpłatnie. Wizytówka partnera biznesowego jest płatna, jej koszt jest uzależniony od katalogu świadczeń dodatkowych, związanych z jej publikacją. Szczegółowe informacje w cenniku dostępnym w redakcji, pod nr. tel. 61 847 49 08 lub odpowiadamy na wiadomość wysłaną na adres e-mail:log4@log4.pl
REKLAMA
Ta strona wykorzystuje ciasteczka lub podobne technologie do przechowywania informacji. Brak zmiany w ustawieniach przeglądarki oznacza zgodę na to. Więcej w naszej polityce prywatności.