Newsletter:
Log4 na FacebookuBezpieczny MagazynLog4
REKLAMA

W Kuehne+Nagel zmiany na szczytach władzy

23 listopada 2021
Rada Dyrektorów Kuehne + Nagel International AG zainicjowała dziś zmiany w kierownictwie najwyższego szczebla. Od 1 sierpnia 2022 r. Stefan Paul obejmie stanowisko Dyrektora Zarządzającego Kuehne + Nagel International AG. Obecny prezes, dr Detlef Trefzger, ustąpi ze stanowiska z powodów prywatnych. Planowane jest powołanie dr Trefzgera do Rady Dyrektorów Kuehne + Nagel International AG po zakończeniu jego kadencji.
 Kuehne + Nagel
Stefan Paul (ur. 1969 r.), obywatel Niemiec, od 2013 roku jest członkiem Zarządu Kuehne + Nagel, obecnie odpowiedzialnym za logistykę drogową i sprzedaż. Karierę zawodową w Kuehne + Nagel rozpoczął w 1990 roku. W latach 1997-2013 zajmował stanowiska kierownicze w różnych firmach logistycznych m.in. w Niemczech i Wielkiej Brytanii. W 2013 roku Stefan Paul powrócił do Kuehne + Nagel, gdzie przejął odpowiedzialność za wszystkie działania działu logistyki drogowej, gdzie rozszerzył i zglobalizował biznes, zwiększając jego rentowność. Później przejął również odpowiedzialność za globalną sprzedaż.
 Dr Detlef Trefzger Kuehne + Nagel International AG
Dr Joerg Wolle, Przewodniczący Rady Dyrektorów Kuehne + Nagel International AG komentuje, „Jedną z zasad Kuehne + Nagel jest długofalowy rozwój firmy, który obejmuje przede wszystkim planowanie sukcesji na stanowiska kierownicze. W związku z bardzo udanymi wynikami firmy, nacisk kładziony jest na zapewnienie ciągłości. Wraz z powołaniem Stefana Paula na stanowisko prezesa, globalna strategia i kultura korporacyjna zostaną utrzymane.
 Stefan Paul Kuehne + Nagel International AG
Zarząd od wielu lat wysoko ceni Stefana Paula i uważa go za wybitnego lidera. Dlatego cieszymy się, że może objąć to kluczowe stanowisko.
 
Chcielibyśmy skorzystać z okazji i już teraz podziękować dr Trefzgerowi za jego pracę w ostatnich latach. Wraz ze swoim zespołem zarządzającym udało mu się rozwinąć firmę, osiągając doskonałe wyniki. Zasługuje to na szczególne uznanie Zarządu Kuehne + Nagel International AG".
 
Kuehne+Nagel
Foto:  Kuehne+Nagel
REKLAMA
Ta strona wykorzystuje ciasteczka lub podobne technologie do przechowywania informacji. Brak zmiany w ustawieniach przeglądarki oznacza zgodę na to. Więcej w naszej polityce prywatności.