Newsletter:
Log4 na FacebookuBezpieczny MagazynLog4
REKLAMA

Vendor Managed Inventory (VMI)

VMI to zarządzanie zapasem komponentów. Jest to forma outsourcingu całego łańcucha dostaw dla firm produkcyjnych. To innowacyjne podejście do współpracy 3 stron: firmy produkcyjnej, dostawcy komponentów oraz operatora logistycznego.

Linki:

  • System VMI
    To innowacyjne, całościowe podejście do współpracy trzech stron: firmy produkcyjnej, dostawcy komponentów oraz operatora logistycznego.

Pliki do pobrania:

  • Dedykowane rozwiazanie
    Otwarcie bezpośredniej morskiej linii drobnicowej Szanghaj – Gdańsk, oraz składu celnego w magazynie w Tarnowie Podgórnym. Pełen dostęp do informacji o dostępności produktów na każdym etapie łańcucha dostaw – zarówno dla klienta, jak i dostawców w Chinach, w celu zapewnienia bezpieczeństwa produkcji oraz natychmiastowej reakcji na zmiany w planach produkcyjnych. Szkolenia i przygotowanie dostawców w Chinach do prawidłowego oraz skutecznego korzystania z funkcjonalności systemu WMS w celu maksymalizacji korzyści z optymalizacji łańcucha dostaw. Fakturowanie zgodne z pobraniem towaru z magazynu.
REKLAMA
Ta strona wykorzystuje ciasteczka lub podobne technologie do przechowywania informacji. Brak zmiany w ustawieniach przeglądarki oznacza zgodę na to. Więcej w naszej polityce prywatności.