Newsletter:
Log4 na FacebookuBezpieczny MagazynLog4
REKLAMA

Trzyletnie partnerstwo z Singapur Airlines

Kuehne + Nagel podpisało trzyletni kontrakt logistyczny z singapurskimi liniami lotniczymi na projekt modernizacji 14 samolotów A380. Zgodnie z umową, Kuehne + Nagel kompleksowo zarządza komponentami - odbiera je od dostawców i transportuje do certyfikowanego, dedykowanemu branży lotniczej centrum logistycznego w Singapurze. Tam składowane są wszystkie ładunku, sprawdzana jest ich jakość, następnie są montowane i przekazywane obsłudze hangaru w trybie just in time i just in sequence.
 KN InteriorChain_partnerstwo z Singapore Airlines
„Projekt modernizacji samolotów A380 jest jednym z najbardziej prestiżowych projektów w przemyśle lotniczym ze względu na jego ogromną skalę i złożoność techniczną. Jesteśmy podekscytowani partnerstwem z Singapore Airlines. Nasze innowacyjne rozwiązanie 
KN InteriorChain jest podstawą w modernizacji floty samolotów A380 i zapewnia Klientom z sektora aerospace prawdziwie wszechstronne podejście do ich potrzeb logistycznych przy jednoczesnym uwzględnieniu rygorystycznych wymagań branżowych. Stworzyliśmy i uruchomiliśmy usługę KN InteriorChain jako kompleksowe rozwiązanie logistyczne typu end-to-end w pełni pokrywające cykl życia wnętrza samolotu” - powiedział Erik Goedhart, Senior Vice President Aerospace w Kuehne + Nagel.
 
Dzięki certyfikowanym systemom, zoptymalizowanym procesom i doświadczonym ekspertom, rozwiązanie KN InteriorChain pozwala przedsiębiorstwom koncentrować się na zapewnianiu najwyższych standardów instalacji i unowocześnianiu wnętrz. Kuehne + Nagel zobowiązało się dostarczać części zgodnie z harmonogramem, zarówno na linię produkcyjną, jak i do hangaru MRO. Dzięki rozwiązaniu KN InteriorChain, ponad 300 samolotów zostało już odnowionych i wraca do eksploatacji zgodnie z planowanymi harmonogramami.
 
Kuehne + Nagel
REKLAMA
Ta strona wykorzystuje ciasteczka lub podobne technologie do przechowywania informacji. Brak zmiany w ustawieniach przeglądarki oznacza zgodę na to. Więcej w naszej polityce prywatności.