Newsletter:
Log4 na FacebookuBezpieczny MagazynLog4
REKLAMA

Szybkie projektowanie etykiet

„Efekt motyla” w logistyce i magazynowaniu widać najlepiej dzięki etykietom. Przykład? Maj 2019: jeden błąd w wydruku i partia pełnowartościowego wyrobu spożywczego, warta 2 miliony złotych, zamiast do dystrybucji, trafiła do wewnętrznego „magazynu specjalnej troski”, gdzie czekała ponad tydzień na powtórne sprawdzenie jakości. Takie niespodzianki zdarzają się wszędzie tam, gdzie nadal brak nowoczesnego systemu zarządzania etykietami, takiego jak LMS NiceLabel. Będzie można się z nim zapoznać podczas bezpłatnego webinaru już 30 listopada o 11:00.
 Label Management System - dokonaj zmian w etykietowaniu!
Etykieta na produkcie jest niezbędnym elementem identyfikującym. Błędnie wydrukowana, może generować nie tylko ogromne straty finansowe, ale także powodować niezadowolenie klientów, np. gdy wystąpi konieczność wycofania produktu z rynku z powodu braku możliwości odczytania etykiet w procesach logistycznych lub sprzedażowych.
 
Wszyscy, którzy zastanawiają się, jak uprościć i usprawnić proces etykietowania, a jednocześnie zmniejszyć jego koszty i ustrzec się przed błędami, mogą podczas spotkania online poznać:
  • kompletne rozwiązanie do szybkiego projektowania etykiet,
  • narzędzie do zarządzania wszystkimi etykietami w jednej bezpiecznej bazie danych,
  • system drukowania w sieci, zapewniający spójność procesu tworzenia etykiet oraz precyzję we wprowadzaniu danych,
  • rozwiązanie pozwalające na drukowanie zintegrowane z systemem firmy, bez kodowania i bez dodatkowych kosztów,
  • wszystkie pozostałe korzyści ze zmiany dotychczasowego systemu etykietowania.
 
W trakcie webinaru będzie także okazja do rozmowy ze specjalistami firmy Aspekt, którzy pomogą wybrać odpowiednie rozwiązanie dla niemal każdej firmy oraz odpowiedzą na wszystkie pytania.
Bezpłatny webinar „Label Management System - dokonaj zmian w etykietowaniu!” odbędzie się w dniu 30 listopada 2020 roku w godzinach 11:00 - 11:45.
 
 
Prelegenci:
Magdalena Piekarska, Key Account Manager, Aspekt
Michał Kubicki, Technical Department Manager, Aspekt
 
Weź udział i dowiedz się więcej!

Aspekt
REKLAMA
Ta strona wykorzystuje ciasteczka lub podobne technologie do przechowywania informacji. Brak zmiany w ustawieniach przeglądarki oznacza zgodę na to. Więcej w naszej polityce prywatności.