Newsletter:
Log4 na FacebookuBezpieczny MagazynLog4
REKLAMA

SymLog rozszerza zakres usług i wynajmuje magazyn w Warszawie

30 października 2020
Działająca na rynkach całego świata firma spedycyjna SymLog wynajęła powierzchnię magazynową w City Logistics Warsaw III firmy Panattoni. W transakcji najemcę reprezentował Colliers International, wiodący doradca na rynku nieruchomości komercyjnych.
symlog
Firma SymLog do tej pory skupiała się głównie na spedycji międzynarodowej, ale wraz z rozwojem poszerzyła swoją ofertę o usługi magazynowania. Po analizie lokalizacji magazynowych dokonanej przez firmę Colliers, najemca zdecydował się na wybór obiektu w granicach Warszawy.

– Cieszymy się, że mogliśmy pomóc firmie SymLog w tak ważnej i przełomowej dla ich biznesu decyzji. Magazyny cieszą się obecnie ogromnym zainteresowaniem, to najdynamiczniej rozwijająca się gałąź rynku nieruchomości, odporna na gospodarcze zawirowania spowodowane pandemią COVID-19. Przy tak dużym popycie i ograniczonej podaży w konkretnej lokalizacji, wybór obiektu spełniającego wysokie wymagania jakościowe, a jednocześnie w rozsądnym budżecie, to duże wyzwanie – mówi Maciej Cieliczko, Associate Director w Dziale Powierzchni Logistycznych i Przemysłowych w Colliers International.

– W związku z rozwojem naszej firmy oraz chęcią poprawienia jakości i rozwinięcia usług logistycznych poszukiwaliśmy nowoczesnej powierzchni w atrakcyjnej lokalizacji miejskiej. Nasze oczekiwania spełnił park firmy Panattoni - City Logistics Warsaw III, zarówno pod względem specyfikacji obiektu, jak i położenia, w pobliżu obwodnicy i węzła Warszawa Zachód łączącego S8 z drogą krajową 92 – mówi Bartosz Miszkiewicz, Prezes Zarządu SymLog.
 
Centrum logistyczne City Logistics Warsaw III to dwa nowoczesne budynki klasy A o powierzchni łącznej ponad 24 000 mkw. Projekt Panattoni oferuje elastyczne moduły magazynowe i biurowe w atrakcyjnej lokalizacji, w sąsiedztwie węzła Warszawa Zachód i niedalekiej odległości od centrum stolicy.

- Magazyny w miastach to już nie trend a realna potrzeba widoczna na całym świecie. Jest ona generowana chociażby przez dynamiczny rozwój branży e-commerce, a także urbanizację i stopniowe przesunięcie zamieszkania ludności z obszarów wiejskich na miejskie. Dlatego położenie obiektu w bezpośrednim sąsiedztwie miasta znacznie ułatwia dystrybucję towarów na końcowym etapie tzw. ostatniej mili - komentuje Olga Wałkiewicz, Senior Development Manager z Panattoni.
 
SymLog to firma spedycyjna, która specjalizuje się w organizacji transportu multimodalnego na rynkach całego świata ze specjalizacją Europa-Azja. Core business firmy SymLog to obsługa intermodalnych pociągów z wykorzystaniem Kolejowego Jedwabnego Szlaku. Głównymi klientami firmy są spedycje (głównie morskie i lotnicze), oraz europejscy importerzy i eksporterzy współpracujący z rynkiem azjatyckim. Od 2013 roku SymLog jest oficjalnym agentem państwowej firmy – Zhengzhou International Hub Development – jednego z największych operatorów kolejowych w Chinach. SymLog działa jako one-stop-shop i zapewnia kompleksową obsługę klientów w formacie door-to-door.
REKLAMA
Ta strona wykorzystuje ciasteczka lub podobne technologie do przechowywania informacji. Brak zmiany w ustawieniach przeglądarki oznacza zgodę na to. Więcej w naszej polityce prywatności.