Newsletter:
Log4 na FacebookuBezpieczny MagazynLog4
REKLAMA

SwipBox stanął w Carrefour

11 kwietnia 2019

Carrefour Polska oraz SwipBox, operator automatów do odbioru przesyłek kurierskich, nawiązali współpracę, dzięki której Klienci sieci zyskali możliwość wygodnego odbioru paczek w największym w Polsce automacie SwipBox. Został on zlokalizowany w hipermarkecie Carrefour w Centrum Handlowym Targówek.

Automat do odbioru paczek w sklepie Carrefour w CH Targówek jest największą realizacją SwipBox w Polsce.  Składa się z prawie 100 skrytek na przesyłki kurierskie. Działa na zasadzie otwartej sieci, co oznacza, że korzystać może z niego wiele firm kurierskich. To duża wygoda dla Klientów Carrefour, którzy przy okazji dokonywania zakupów, mogą podejmować przesyłki dostarczane przez różnych operatorów.

Nawiązanie umowy ze SwipBox to kolejny krok na drodze budowania pozytywnych doświadczeń zakupowych Klientów Carrefour – mówi Michał Sacha, Dyrektor Marketingu, Digital, IT, E-commerce i Usług Finansowych Carrefour Polska. – Obiekty handlowe są miejscami, gdzie coraz bardziej istotne dla współczesnych konsumentów stają się usługi dodatkowe i praktyczne rozwiązania pozwalające zaoszczędzić czas. W Carrefour mamy ambicje, aby zaspokajać również te potrzeby – dodaje Sacha.Michał Czechowski, dyrektor zarządzający SwipBox Polska

Z perspektywy SwipBox, współpraca z Carrefour Polska to ważny etap ekspansji sieci automatów w Polsce. – Naszym celem jest dobór takich lokalizacji, które są możliwie najbardziej dogodne dla odbiorców przesyłek. Sieć Carrefour zdecydowanie spełnia ten parametr – mówi Michał Czechowski, dyrektor zarządzający SwipBox Polska. – Proponowane przez nas rozwiązanie cieszy się zainteresowaniem ze strony konsumentów nie tylko ze względu na pełną wygodę w zakresie odbioru przesyłek. Automaty realnie przekładają się na korzyści dla całego sektora e-commerce. Wystarczy wspomnieć o skutecznej i szybkiej realizacji dostawy zamówienia, obniżeniu kosztów oraz redukcji negatywnego wpływu na środowisko – dodaje Czechowski.

SwipBox obsługuje urządzenia do odbioru przesyłek w niemal 60 krajach na całym świecie. Polska, z perspektywy operatora, jest jednym z kluczowych rynków.

 

SwipBox
Foto: SwipBox

 

REKLAMA
Ta strona wykorzystuje ciasteczka lub podobne technologie do przechowywania informacji. Brak zmiany w ustawieniach przeglądarki oznacza zgodę na to. Więcej w naszej polityce prywatności.