Newsletter:
Log4 na FacebookuBezpieczny MagazynLog4
REKLAMA

Reklama graficzna

Tradycyjna forma reklamy graficznej, publikowana jest na stronach internetowych wydań EMILA, zlinkowana grafika przenosi na wybrane strony internetowe reklamodawcy. Można powiedzieć, stara forma z nowatorską formułą, co w istocie precyzyjnie oddaje rzeczywisty układ. 

Reklama graficzna do wydań internetowych, wizualnie niczym nie różni się od reklam drukowanych, różnica widoczna jest dopiero w jej funkcjach komunikacyjnych wykorzystujących internet. Elektroniczne wydanie cechuje łatwość i szybkość komunikacyjnego przekazu oraz dotarcie z informacją do konkretnego miejsca. W dobie technologii mobilnych te mozliwości komunikacyjne jedszcze bardziej sie powiększają o dodatkowe kanały.

Reklama graficzna publikowana jest w bieżących wydaniach elektronicznych EMILA, dostępna jest również w wydaniach archiwalnych na stronie, co przedłuża znacznie jej oddziaływanie, gdyż użytkownicy zaglądają do archiwalnych wydać pisma.

Format całostronicowej reklamy graficznej oraz pochodnych, jak 1/2 strony, 1/4 strony, 1/3 strony, czy reklama Junior Page, oparty jest o znormalizowany format A-4. Mniejsze moduły określone są w oddzielnym zwymiarowanym katalogu dostępnym w redakcji, pod nr. tel. 61 847 49 08 lub odpowiadamy na wiadomość wysłaną na adres e-mail:log4@log4.pl  

Pliki do pobrania:

REKLAMA
Ta strona wykorzystuje ciasteczka lub podobne technologie do przechowywania informacji. Brak zmiany w ustawieniach przeglądarki oznacza zgodę na to. Więcej w naszej polityce prywatności.