Newsletter:
Log4 na FacebookuBezpieczny MagazynLog4
REKLAMA

PROMAG S.A. stawia na e-commerce

Polski rynek e-commerce ciągle dynamicznie się rozwija i notuje, w skali świata, jeden z największych wzrostów. W chwili obecnej w Polsce funkcjonuje ponad 30 tys. sklepów internetowych i ciągle powstają nowe. E-commerce to branża, która inwestuje w logistykę i wyznacza trendy w tym zakresie.
 stoly-kompletacyjne_PROMAG
Rynek oparty o sprzedaż internetową podniósł wymagania co do jakości dostaw, terminów realizacji i bezpłatnej obsługi zwrotów. Ma to wpływ na konieczność przeorganizowania magazynów, w których powstają strefy kompletacji wsparte systemami logistyki wewnętrznej, identyfikacji i kontroli jakości.
 
PROMAG S.A. pod kątem rozwijania oferty dla e-commerce wprowadził na rynek nową linię ergonomicznych i funkcjonalnych stołów kompletacyjnych z regulacją wysokości. Regulowana wysokość w zakresie 750-1050 mm pozwala na pracę stojącą, jak i siedzącą oraz obsługę przez pracowników o różnym wzroście. Bogata gama akcesoriów dodatkowych takich jak m.in. półki z przegrodami na kartony, uchwyty do tektury lub folii, uchwyty na monitor, tablet, dyspenser, skaner, pozwala stworzyć nowoczesne stanowiska do kompletacji i pakowania. Pod kątem branży e-commerce stanowiska te można wyposażyć w system monitoringu przebiegu procesów kompletacji  i pakowania, który pozwala na ograniczenie reklamacji i zwrotów od klientów.
 
Dodatkowo PROMAG S.A. jako dostawca systemowych rozwiązań intralogistycznych, oferuje połączenie stołów kompletacyjnych wyposażonych w rozwiązania do identyfikacji produktów i rejestracji procesów z systemem przenośników, obrotnic, transferów, co tworzy kompleksowy system kompletacji, pakowania i wysyłki towarów. System taki w wersji pokazowej będzie można zobaczyć na targach LOGIMAT 2020 w Stuttgardzie. PROMAG S.A. zaprasza do odwiedzenia swojego stoiska w hali 5, numer A48 i do zapoznania się z nowoczesnymi rozwiązaniami intralogistycznymi, skierowanymi nie tylko dla branży e-commerce.

PROMAG 
Foto: PROMAG  
REKLAMA
Ta strona wykorzystuje ciasteczka lub podobne technologie do przechowywania informacji. Brak zmiany w ustawieniach przeglądarki oznacza zgodę na to. Więcej w naszej polityce prywatności.