Newsletter:
Log4 na FacebookuBezpieczny MagazynLog4

Prologis zaufanym partnerem klientów

13 sierpnia 2018

2018.08.13 PrologisPrologis, globalny lider nieruchomości logistycznych, poinformował dziś o podpisaniu z pięcioma klientami umów najmu o łącznej powierzchni ponad 17 000 metrów kwadratowych w Prologis Park Prague-Rudna.

Transakcje obejmują:
·8 224 metrów kwadratowych – przedłużenie umowy najmu w Budynku 3 z Albatros Media, największą grupą wydawniczą w Czechach;
·5 792 metrów kwadratowych – przedłużenie umowy najmu w Budynku 9 z CZC.cz, sklepem internetowym ze sprzętem komputerowym i elektronicznym, będącym częścią grupy E-commerce Holding, która przejęła powierzchnię od Digital Engines, spółki należącej do wiodącej czeskiej grupy e-commerce;
·1 863 metrów kwadratowych – przedłużenie umowy najmu w Budynku 1 z czeskim producentem;
·1 321 metrów kwadratowych – umowa najmu z nowym klientem, Döllken Profiles, niemieckim dostawcą listew i profili podłogowych;
·235 metrów kwadratowych – umowa najmu powierzchni biurowych z JC Print, dostawcą materiałów drukowanych i usług powiązanych.

„Różnorodność klientów, którzy ostatnio podpisali umowy najmu w Prologis Park Prague-Rudna, jest potwierdzeniem obszarów kompetencji naszej firmy. W szczególności naszej zdolności wspierania firm z różnych branż, dzięki oferowaniu dopasowanych powierzchni w najlepszych lokalizacjach położonych w pobliżu głównych węzłów komunikacyjnych i dużych ośrodków konsumenckich czy skupisk ludności” – powiedziała Kateřina Březinová, leasing manager, Prologis w Czechach. „Poziom czynszów znacznie wzrósł w ciągu ostatnich dwóch lat i spodziewamy się podobnego trendu z powodu niskich wskaźników pustostanów, ograniczonych możliwości rozbudowy i zwiększonego popytu ze strony klientów.”

Prologis Park Prague-Rudna to w pełni rozbudowany park o łącznej powierzchni prawie 240 000 metrów kwadratowych, oferujący najnowocześniejszą powierzchnię dystrybucyjną, położony 20 kilometrów od centrum Pragi i 12 kilometrów od międzynarodowego lotniska w Pradze, bezpośrednio przy zjeździe numer 5 z autostrady D5.

Z portfolio 1,1 milion metrów kwadratowych powierzchni logistycznych, Prologis jest wiodącym dostawcą obiektów dystrybucyjnych w Czechach (stan na 30 czerwca 2018 r.).

 

Prologis
Foto: Prologis

 

REKLAMA
Ta strona wykorzystuje ciasteczka lub podobne technologie do przechowywania informacji. Brak zmiany w ustawieniach przeglądarki oznacza zgodę na to. Więcej w naszej polityce prywatności.