Newsletter:
Log4 na FacebookuBezpieczny MagazynLog4
REKLAMA

Portugalski oddział Dachser

27 lutego 2019
Dachser, globalny operator logistyczny, wprowadził się do nowego oddziału w mieście Coimbra w Portugalii. Otworzenie kolejnego obiektu przełożyło się na trzykrotne zwiększenie powierzchni logistycznej w środkowej części kraju do ponad 6,3 tys. mkw.
 Portugalia_zdjecie_
Nowy oddział to 2,4 tys. mkw. powierzchni ładunkowej, ponad 3 tys. mkw. na potrzeby magazynowania oraz blisko tysiąc mkw. przestrzeni biurowej. Wzrasta także liczba ramp załadunkowych - z 21 do 29.
 
- Wraz z rozwojem portugalskiego oddziału inwestujemy w jakość i rozwijamy transport na europejskie rynki - mówi Juan Quintana, Dyrektor Zarządzający Dachser European Logistics Iberia.
 
Dachser Coimbra jest jednym z dziewięciu oddziałów firmy w Portugalii. Dwa z nich działają w ramach Dachser Air & Sea Logistics, z kolei pozostałe siedem odpowiada za transport drogowy oraz rozwiązania logistyczne w ramach Dachser European Logistics.
 
W Portugalii Dachser oferuje swoim klientom szeroki zakres usług logistycznych, wśród których można wymienić m.in. magazynowanie, rozwiązania na potrzeby sektorów DIY i chemicznego, a także specjalne usługi dodatkowe. Inwestycja w Coimbra podkreśla znaczenie Półwyspu Iberyjskiego w europejskiej sieci operatora. Wcześniej Dachser zainwestował również na rynku iberyjskim z lokalizacjami w Hiszpanii - Logroño (La Rioja) i Saragossie (Aragonia), zwiększając tamtejszą powierzchnię do ponad 28 tys. mkw.
 
Dachser
Fot: Dachser
REKLAMA
Ta strona wykorzystuje ciasteczka lub podobne technologie do przechowywania informacji. Brak zmiany w ustawieniach przeglądarki oznacza zgodę na to. Więcej w naszej polityce prywatności.