Newsletter:
Log4 na FacebookuBezpieczny MagazynLog4

Polskie Stowarzyszenie Techniki Magazynowej

REKLAMA

Polskie Stowarzyszenie Techniki MagazynowejPolskie Stowarzyszenie Techniki Magazynowej prowadzi działania na rzecz promocji dobrych praktyk, w działalności biznesowej, szkoleniowej i edukacyjnej w zakresie podnoszenia jakości, bezpieczeństwa i innowacyjności w obszarze techniki magazynowej i transportu wewnętrznego. Inicjuje oraz aktywnie wspiera przedsięwzięcia edukacyjno-szkoleniowe, na rzecz jakości usług dostawców i bezpieczeństwa w magazynie, a także wspierania osób zarządzających gospodarką magazynową i transportem wewnętrznym. 

Stowarzyszenie jest członkiem dwóch liczących się na rynku europejskim, organizacji technicznych, o szerokich kompetencjach doradczych we władzach ustawodawczych Unii Europejskiej oraz wpływie na kształt normalizacji europejskiej. Pierwsza z nich to European Federation of Material Handling (FEM), Stowarzyszenie jest jej pełnoprawnym członkiem i bierze czynny udział w pracach tej liczącej się na europejskim rynku organizacji. Drugą jest European Racking Federation (ERF), nadrzędnej w Europie organizacji branży systemów regałów magazynowych. Delegowani przez Stowarzyszenie specjaliści, biorą aktywnie brać udział w tworzeniu nowych jakościowo regulacji, w branży regałów magazynowych oraz obszarach dotyczących logistyki wewnętrznej.

 

Polskie Stowarzyszenie Techniki Magazynowej
Ul. Szarych Szeregów 27/8;  60-462 Poznań;  E-mail: pstm@pstm.org.pl   Website: www.pstm.org.pl


 

Ta strona wykorzystuje ciasteczka lub podobne technologie do przechowywania informacji. Brak zmiany w ustawieniach przeglądarki oznacza zgodę na to. Więcej w naszej polityce prywatności.