Newsletter:
Log4 na FacebookuBezpieczny MagazynLog4
REKLAMA

Platforma w wielomodalnym rozwiązaniu logistycznym

KN PharmaChian w LuxemburguRozwiązania logistyczne dla branży farmaceutycznej i przemysłu medycznego należą do najważniejszych czynników wzrostu transportu drogowego Kuehne + Nagel na terenie Europy. Wraz z rozbudową europejskiej platformy przeładunkowej w Contern oraz integracją danych telematycznych naszych kluczowych dostawców, Kuehne + Nagel umacnia swoją pozycję na europejskim rynku rozwiązań dla branży farmaceutycznej.
 
Uwe Hött, Starszy Wiceprezes transportu drogowego na kraje europejskie w Kuehne + Nagel, powiedział: „ Branżowe rozwiązania serwisowe dla klientów z branży farmaceutycznej i medycznej stanowią kluczowy czynnik sukcesu transportu drogowego Kuehne + Nagel.  Inwestycja w naszą platformę przeładunkową w Luxemburgu oraz integracja danych telematycznych od kompetentnych partnerów w ramach transportu znacząco wspiera naszą ogólną strategię odnośnie branży farmaceutycznej i podkreśla specjalny nacisk na transport z kontrolą temperatury, zarówno dla przewozów FTL i LTL. Rozszerzenie działalności obiektu w Contern przekłada się bezpośrednio na zwiększoną zdolność ładunkową, co pozwoli Kuehne + Nagel na oferowanie klientom jeszcze bardziej atrakcyjnych rozwiązań.
 
Platforma w Contern jest częścią KN PharmaChain, specjalistycznej sieci dedykowanych centrów farmaceutycznych Kuehne + Nagel.  KN PharmaChain to wielomodalne rozwiązanie logistyczne, oferujące transport z kontrolą temperatury w ramach usługi door-to-door. Pozwala ono na dokładne namierzanie przesyłek i intensywne, proaktywne zarządzanie ryzykiem. 
 
Nowa platforma zwiększa zdolność ładunkową oraz rozładunkową produktów farmaceutycznych w warunkach magazynowych z kontrolowaną temperaturą oraz w całkowicie zamkniętym środowisku. Nasza certyfikowana platforma przeładunkowa jest podzielona na dwie strefy, pierwszą w której temperatura mieści się w granicach  2°-8°C oraz druga, w której możliwe jest ustawienie temperatury między 15- 25°C.
 
Ponadto, platformę charakteryzuje wiele czynników, które gwarantują najlepsze warunki dla obsługi produktów farmaceutycznych, takie jak:
  • chłodzone pomieszczenia oraz podłoże zwiększające jakość obsługi produktów farmaceutycznych,
  • system chłodzący oraz grzewczy, który jest niezależny od elektryczności pochłanianej przez inne działające maszyny chłodzące,
  • 24/7/365 monitoring temperatury wewnątrz magazynu podłączony do zewnętrznego centrum nadzoru,
  • temperatura zatwierdzana poprzez system komputerowy oraz ostrzeżenia systemowe,
  • własny dedykowany oraz strzeżony parking dla ciężarówek w pobliżu obiektu magazynowego,
  • pełny monitoring CCTV oraz kontrolowany wstęp do obiektu.
 
Wraz ze wzrastającą liczbą najnowocześniejszych naczep typu bi-thermo z regulacją temperatury, zarówno w ramach zasobów posiadanych przez Kuehne + Nagel, jak i naszych kompetentnych partnerów, zależy nam na oferowaniu najwyższej jakości przewozów z kontrolowaną temperaturą w ramach transportu całopojazdowego i drobnicowego na terenie całej Europy.
Integracja danych telematycznych kluczowych partnerów transportowych do platformy KN Login jest kolejnym krokiem do pełnej transparentności dla klientów z branży farmaceutycznej.
 
Kuehne + Nagel
Foto: Kuehne + Nagel
Ta strona wykorzystuje ciasteczka lub podobne technologie do przechowywania informacji. Brak zmiany w ustawieniach przeglądarki oznacza zgodę na to. Więcej w naszej polityce prywatności.