Newsletter:
Log4 na FacebookuBezpieczny MagazynLog4
REKLAMA

Panattoni Park Ruda Śląska III z nowym klientem

19 lutego 2021
Firma Spokey, specjalizująca się w dystrybucji sprzętu i akcesoriów sportowych, wynajęła 3.200 mkw. magazynu i 120 mkw. powierzchni biurowo-socjalnej w nowym parku logistycznym Panattoni Park Ruda Śląska III. Najemcę reprezentowała międzynarodowa firma doradcza Cresa. Planowany start operacji to IV kwartał 2021 r.
ruda_slaska_III_II_5961_2020_08_lores
Spokey to polska marka obecna na rynku od 2004 roku zajmująca się sprzedażą sprzętu oraz akcesoriów sportowych w kraju i w Europie. Współpracuje ona z 11 sieciami handlowymi w Polsce, a oferowane produkty dystrybuuje też za pośrednictwem platform Allegro.pl, Amazon.de i Amazon.it. Przez lata działalności na rynku firma Spokey pozyskała ponad 120.000 klientów z całej Europy. W efekcie osiąga wolumen sprzedaży na poziomie 4 mln produktów rocznie, a elementem jej intensywnego rozwoju jest otwarcie oddziału w Czechach.

Panattoni Park Ruda Śląska III to centrum dystrybucyjne składające się z dwóch budynków magazynowych, które powstaje na Górnym Śląsku. Łącznie na najemców czeka ponad 71.000 mkw., których wysoki standard został potwierdzony certyfikatem BREEAM. Atutami tej inwestycji są też: położenie, które zapewnia dostęp do głównych arterii komunikacyjnych, oraz możliwość dopasowania modułów magazynowych i biurowych do indywidualnych potrzeb najemców.

– Firma Spokey zdecydowała się na optymalizację procesów logistycznych i redukcję dotychczas wykorzystywanej powierzchni. Nie bez znaczenia jest też optymalna lokalizacja, dzięki czemu przeprowadzka nie będzie uciążliwa dla załogi – mówi Jakub Kurek, Associate Director w dziale powierzchni przemysłowych i magazynowych firmy Cresa Polska.
REKLAMA
Ta strona wykorzystuje ciasteczka lub podobne technologie do przechowywania informacji. Brak zmiany w ustawieniach przeglądarki oznacza zgodę na to. Więcej w naszej polityce prywatności.