Newsletter:
Log4 na FacebookuBezpieczny MagazynLog4
REKLAMA

Opłacalność wdrażania systemu Magazyn WMS.net

2018.05.17 SoftwareStudioOpłacalność wdrożenia systemów magazynowych klasy WMS jest rozpatrywana pod względem przydatności i opłacalności zaimplementowanych w nich funkcji. Odpowiednio wdrożony program magazynowy zapewnia większą kontrolę nad asortymentem i działaniami personelu, a dzięki zastosowanym funkcjom może być czynnikiem, który zwiększy bezpieczeństwo w magazynie związanego z realizacją zleceń.

Wdrożenie standardowego systemu magazynowego może okazać się nie opłacalne, ponieważ zaproponowane funkcjonalności nie są odpowiednie i podnoszą jedynie cenę lub w programie WMS  brak jest wymaganej, a nawet podstawowej funkcji dla danej firmy SoftwareStudio oferuje rozwiązanie w postaci WMS.net, które jest przeznaczone i dopasowane dla wymagających przedsiębiorstw. System ten pozwala na dobranie odpowiednich funkcjonalności do wymagań wykazanych przez firmę przy zestawieniu z wieloletnim doświadczeniem SoftwareStudio.2018.05.17 SoftwareStudio_2

WMS.net zapewnia realizację celów związanych z ewidencją dużych ilości towarów, które przechowywane są przez magazyny oraz oferuje funkcjonalności zwiększające bezpieczeństwo. Takimi funkcjami są między innymi sprawdzanie nośności półki, zarządzanie miejscem przechowywania, zdefiniowanie tras wózków widłowych.

SoftwareStudio prócz przeglądarkowej wersji systemu WMS.net proponuje wersje, która może być wykorzystywana na komputerach mobilnych wyposażonych w system Android. Dla przykładu operator wózka widłowego może zeskanować kod kreskowy artykułu dostarczonego, a w zamian na ekranie komputera mobilnego pokazane będzie oznaczenie miejsca w którym należy umiejscowić asortyment. Takie użycie komputera mobilnego potrafi ułatwić pracę w magazynie przez zmniejszenie prawdopodobieństwa popełnienia pomyłki oraz ją przyśpieszyć.

Zapraszamy do zapoznania się z ogólnodostępną wersją demonstracyjną programu, która  znajduje się pod adresem http://demo.softwarestudio.com.pl oraz z wersją Android programu dostępną https://play.google.com/store/apps/details?id=com.softwarestudio.android.studiomagazyn&hl=pl

 

Paweł Tyszkiewicz
Foto: SoftwareStudio

Ta strona wykorzystuje ciasteczka lub podobne technologie do przechowywania informacji. Brak zmiany w ustawieniach przeglądarki oznacza zgodę na to. Więcej w naszej polityce prywatności.