Newsletter:
Log4 na FacebookuBezpieczny MagazynLog4
REKLAMA

Onwelo modernizuje systemy IT firmy GetBack S.A.

GetBack S.A. nawiązała współpracę z Onwelo, spółką technologiczną, specjalizującą się w innowacyjnych rozwiązaniach IT. Firma ma wykonać kompleksową platformę informatyczną, która zostanie zintegrowana z obecnym środowiskiem informatycznym całej Grupy Kapitałowej GetBack.
 
W ramach podpisanej umowy firmy zbudują nowoczesną platformę informatyczną, obejmującą swoim zakresem podstawową działalność Grupy GetBack, jaką jest zarzadzanie portfelami wierzytelności funduszy sekurytyzacyjnych. W ramach projektu nastąpi integracja systemów wspierających biznes, platform eksperckich oraz narzędzi wspomagających podejmowanie decyzji, oraz dodatkowo projekt obejmie migrację danych.
 
Nowy system zastąpi wykorzystywane obecnie rozwiązania. Jego ujednolicenie zwiększy efektywność pracy Grupy – sprawy mają być przetwarzane szybciej i sprawniej. W ramach współpracy Onwelo dokona optymalizacji procesów, przygotuje projekt architektury informacji oraz wdroży system z zastosowaniem technologii ułatwiającej jego rozbudowę.
 
Ciągły rozwój GetBack S.A. wymaga nowych rozwiązań i narzędzi, które pozwolą spółce działać jeszcze efektywniej – mówi Małgorzata Wajda, Dyrektor Biura Projektów GetBack S.A. – W GetBack stawiamy na innowacje. Wierzymy, że zastosowanie nowoczesnych technologii pozytywnie wpłynie na jakość świadczonych przez nas usług. Dlatego cieszymy się z podjęcia współpracy z firmą Onwelo.
 
Cieszymy się, że zespół Onwelo przekonał do siebie tak ważnego gracza na rynku zarządzania wierzytelnościami, jakim jest GetBack. Jeśli chodzi o rozwiązania IT, procesy windykacyjne należą do jednych z najbardziej wymagających w sektorze finansowym, dlatego przygotowywany system musi zapewnić wsparcie na najwyższym poziomie – mówi Grzegorz Mika, Dyrektor rozwoju oprogramowania w Onwelo.
 
Źródło: Onwelo
Foto: Onwelo
REKLAMA
Ta strona wykorzystuje ciasteczka lub podobne technologie do przechowywania informacji. Brak zmiany w ustawieniach przeglądarki oznacza zgodę na to. Więcej w naszej polityce prywatności.