Newsletter:
Log4 na FacebookuBezpieczny MagazynLog4
REKLAMA

Oferta

Rynek mediów nieustannie się zmienia, wydawane w tradycyjnej formie gazety tracą czytelników, średnio 0,4% rocznie - to dane Związku Kontroli Dystrybucji Prasy, ubywa tez kontrolowanych tytułów, które przekazywały do Związku dane o nakładach i sprzedaży.
 
Media branży logistycznej podlegają takim samym prawom rynku prasowego, nikt jednak nie przeprowadził badań czytelnictwa prasy branży logistycznej. Brakuje więc, rzetelnej informacji o czytelnictwie w tej bardzo wymagającej i zróżnicowanej grupie odbiorców.
 
EMIL - elektroniczny miesięcznik informacji logistycznej, jest dostępnym bez ograniczeń tytułem w wersji elektronicznej na rynku. Wykorzystując nowoczesne narzędzia oferuje, to co jest domeną internetowego wydawnictwa. EMIL, to zbiór dedykowanej informacji dla wszystkich, którzy związani są z szeroko rozumianą branżą logistyczną.
 
EMIL Logistyczny to doskonałe miejsce na publikację informacji o firmie, jej ofertach oraz wszelkich działaniach reklamowych związanych z prowadzonymi kampaniami.

Pliki do pobrania:

  • EMIL - oferta 2021
    Strona Emillog4.pl łączy w sobie funkcje informacyjną i reklamową dla partnerów wydawnictwa. Posiada wiele funkcjonalności oraz zawartych w jej strukturze powiązań wewnętrznych, które czynią ją jeszcze bardziej interaktywną.
  • EMIL - bannery 2021
    Portal z szeroką bazą informacyjną o rynku i produktach jest dobrym miejscem dla promocji i działań informacyjnych o produktach oraz aktywności biznesowej firm. Publikacja banerów o różnych rozmiarach i strukturze powiązań z treścią portalu, jest skutecznym elementem reklamy w internecie.
  • Harmonogram wydań 2021
    Tematyka poszczególnych wydań EMIL'a skupiona wokół zagadnień, które poruszane w poszczególnych działach tematycznych.
Ta strona wykorzystuje ciasteczka lub podobne technologie do przechowywania informacji. Brak zmiany w ustawieniach przeglądarki oznacza zgodę na to. Więcej w naszej polityce prywatności.