Newsletter:
Log4 na FacebookuBezpieczny MagazynLog4
REKLAMA

Od 10 Lat z Wyższą Szkołą Logistyki

Prologis_Najlepszym_2015(1)
Prologis, Inc., globalny lider nieruchomości dystrybucyjnych, wspólnie z Wyższą Szkołą Logistyki, po raz dziesiąty ogłosił zwycięzców konkursu „Prologis Najlepszym”. Nagrody zostały wręczone 3 października 2015 roku na uroczystej inauguracji roku akademickiego 2015/2016 w Wyższej Szkole Logistyki w Poznaniu.Jury złożone z przedstawicieli Wyższej Szkoły Logistyki, samorządu studenckiego oraz przedstawicieli Prologis wyłoniło najzdolniejszych absolwentów poznańskiej uczelni roku akademickiego 2014/2015 w trzech kategoriach:
  • Najlepsza Praca Magisterska, w której zwyciężyła praca Kacpra Szarmacha pod tytułem „Zarządzanie transportem wewnętrznym na przykładzie firmy H&M Hennes & Mauritz Logistics sp. z o.o.”, napisana pod kierownictwem dr. Andrzeja Taratajcio;
  • Najlepsza Praca Licencjacka, w której nagrodę otrzymała Alicja Michałowska za pracę napisaną w języku niemieckim pod polskim tytułem „Opracowanie projektu nowej siedziby głównej pod kątem lokalizacji floty i przechowywania zbóż na przykładzie średniego przedsiębiorstwa handlu zbożem”, pod kierownictwem prof. dr. hab. inż. Józefa Frąsia oraz prof. dr. -Ing. Klausa-Martina Melzera;
  • Najlepszy Absolwent – tytuł przyznano Piotrowi Kapturkowi za najwyższą średnią ocen na poziomie 5,0 oraz zaangażowanie w działalność naukową uczelni.
 
Dyplomy oraz stypendia finansowe w wysokości 4 000 złotych ufundowane przez firmę Prologis wręczyła zwycięzcom Marta Tęsiorowska, Vice President, Marketing & Communications Prologis w Europie Środkowo-Wschodniej. „Rzadko się zdarza, że spółka z sektora prywatnego tak długo i konsekwentnie współpracuje z instytucja publiczną. Wierzę, że laureaci tegorocznej edycji „Prologis Najlepszym” będą mieli znaczący wpływ na przyszłość polskiego rynku magazynowego, czego im serdecznie życzę i jeszcze raz gratuluję zwycięstwa!” – powiedziała Marta Tęsiorowska.

„Zwycięstwo w konkursie „Prologis Najlepszym” jest dla naszych studentów dużym wyróżnieniem i motywacją do dalszego kształcenia i zdobywania doświadczenia zawodowego. Cieszymy się, że wyłoniliśmy już 22 absolwentów, którzy skorzystali ze wsparcia Prologis” – powiedziała Alicja Gruszczyńska, rzecznik prasowy WSL.

Ideą konkursu „Prologis Najlepszym” jest promowanie ambitnych absolwentów i autorów twórczych prac dyplomowych, wszystko po to by ułatwić zawodowy start przyszłym ekspertom w dziedzinie logistyki. Warunkiem uczestnictwa w konkursie było wypełnienie zgłoszenia konkursowego i uzyskanie przez absolwenta średniej ocen powyżej 5,0 za pracę magisterską lub licencjacką i jej obronę. Pod uwagę brano kryteria dotyczące m.in. zgodności treści pracy z tematem zawartym w jej tytule, merytoryczną zawartość, poprawność języka, sposób wykorzystania materiałów źródłowych i dostępnych publikacji.

Źródło: Prologis
Foto: Prologis
REKLAMA
Ta strona wykorzystuje ciasteczka lub podobne technologie do przechowywania informacji. Brak zmiany w ustawieniach przeglądarki oznacza zgodę na to. Więcej w naszej polityce prywatności.