Newsletter:
Log4 na FacebookuBezpieczny MagazynLog4
REKLAMA

O wydawcy

Wydawcą elektronicznego miesięcznika informacji logistycznej - EMIL, jest portal LOG4.PL mający za sobą kilkuletnie doświadczenie, funkcjonowania w internecie z bardzo nowatorskim przedsięwzięciem, jakim jest portal wiedzy i informacji, o ofertach dla branży gospodarki magazynowej i logistyki wewnętrznej.

 Log4_logo_200x60 Portal Log4.pl
Ul. Szarych Szeregów 23; 
60-462 Poznań
E-mail: log4@log4.pl
Website: www.log4.pl

Ponadto portal LOG4.PL jest wydawcą elektronicznych publikacji:
- Bezpieczny Magazyn >>LINK,
- Widlak List >> LINK
- Logistyczne Marki >> LINK
- Palety >> LINK,
 
 i innych tematycznie związanych broszur, dostępnych w wersji elektronicznej na portalu. 
 
Rynek mediów zmienia swoje oblicze, gazety wydawane w tradycyjnej formie tracą czytelników, średnio 0,4% rocznie - to najnowsze dane czytelnictwa podane przez portal wirtualnemedia.pl. Analizując rynek mediów branży logistycznej, uznaliśmy, że brakuje elektronicznego wydania pisma dla branży logistycznej, stąd pomysł na wydanie w wersji elektronicznej periodyków dedykowanych dla wszystkich działających w branży gospodarki magazynowej i logistyki wewnętrznej.
 


Nota prawna 
EMIL
 – elektroniczny miesięcznik informacji logistycznej jest własnością portalu Log4.pl chroniony prawem. Przetwarzanie, powielanie, publikowanie lub używanie do celów komercyjnych, bez wyraźnej zgody właściciela treści zawartych na stronach wydawnictwa,  stanowi naruszenie „Prawa autorskiego", „Ustawy o ochronie baz danych" oraz „Prawa własności przemysłowej".

Wykorzystywanie treści i danych zawartych na stronach wydawnictwa, możliwe jest zachowaniem obowiązujących przepisów prawa oraz  po uzyskaniu zgody wydawcy.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za materiały prasowe przesłane do publikacji, w szczególności za grafiki i zdjęcia pochodzace od stron trzecich.
Ta strona wykorzystuje ciasteczka lub podobne technologie do przechowywania informacji. Brak zmiany w ustawieniach przeglądarki oznacza zgodę na to. Więcej w naszej polityce prywatności.