Newsletter:
Log4 na FacebookuBezpieczny MagazynLog4
REKLAMA

O tytule

EMIL - elektroniczny miesięcznik informacji logistycznej, dostępny bez ograniczeń w wersji elektronicznej, wykorzystując nowoczesne narzędzia przekazujemy, z pierwszej ręki - wiedzę i informację o rynku i jego uczestnikach. Informacja w dobie zaawansowanych technologii przepływa szybko i dociera do odbiorcy, bez ograniczeń. 

Pismo skierowane do osób zarządzających na wszystkich poziomach obsługi łańcucha dostaw ze wskazaniem na:

 • dyrektorów zarządzających, handlowych i logistyki,
 • logistyków operacyjnie związanych z łańcuchem dostaw,
 • zarządzających centrami dystrybucji i magazynami,
 • tych, którym wiedza logistyczna pomaga w realizacji zadań,
 • uczniów i studentów kierunków logistycznych.

EMIL - zawartość merytoryczna:

 1. Chronometr (najnowsze informacje z rynku, wydarzenia, konferencje, spotkania, zapowiedzi wydarzeń),
 2. Bilans (publikacje danych i wyników finansowych firm, działających na rynku, analizy i komentarze biznesowe, prognozy i badania rynku, wyniki badań i podsumowania okresowe obszarów rynku, związanych z branżą logistyczną),
 3. Technologie ( publikacje poświęcone nowym produktom, rozwiązaniom oraz innowacjom technicznym),
 4. Logistyka kontraktowa (prezentacja potencjału firm, dostawców, powierzchni przemysłowej i magazynowej oraz sprzętu i wyposażenia logistyki wewnętrznej),
 5. Cztery pytania do....(osoby, znaczącej postaci na rynku usług logistycznych),
 6. Komentarze (opinie wyrażane przez znawców rynku i tematów branżowych).

Nota prawna 

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za materiały prasowe przesłane do publikacji, w szczególności za grafiki i zdjęcia pochodzace od stron trzecich. 


Pliki do pobrania:

 • Harmonogram wydań 2021r.
  W harmonogramie wydań na 2021 rok, prezentujemy ogólne tematy jaki będziemy się zajmować w kolejnych wydaniach EMIL'A - w nowej odsłonie graficznej, dobrze przyjętej przez czytelników. W tabeli kolumna pt. Opinie / Wypowiedzi, gdzie przedstawiamy pytania związane z tematem numeru, odpowiedzi publikować będziemy w "dziale opinii" elektronicznego wydania pisma.
REKLAMA
Ta strona wykorzystuje ciasteczka lub podobne technologie do przechowywania informacji. Brak zmiany w ustawieniach przeglądarki oznacza zgodę na to. Więcej w naszej polityce prywatności.