Newsletter:
Log4 na FacebookuBezpieczny MagazynLog4
REKLAMA

Nowy klient Hellmanna w Czeladzi

HellaOd września do grona  kompleksowo obsługiwanych klientów logistycznych firmy Hellmann Worldwide Logistics Polska Sp. z o.o. dołączyła firma Hella Polska Sp. z o.o. Projekt realizowany jest w oddziale Hellmanna w Czeladzi i obejmuje magazynowanie, liczne usługi VAS oraz dystrybucję na terenie Polski.

Implementacja trwała kilka miesięcy:  pierwsze operacje ruszyły pod koniec września, a pełna operacja prowadzona jest od listopada 2017. Na potrzeby projektu, firma Hellmann Worldwide Logistics Polska zainstalowała m.in. piętrową antresolę do obsługi drobnych części samochodowych.  Łącznie w magazynie obsługiwanych jest ponad  8000 SKU. Procesy wspiera nowoczesna infrastruktura oraz rozbudowane interfejsy pomiędzy systemami  Hellmmann i Helli.

Hella Polska istnieje od 1993 r. Firma obsługuje rynek polski, litewski i łotewski, prowadząc dystrybucję towarów na rynku wtórnym w następujących głównych grupach produktowych: oświetlenie, elektronika, elektrotechnika, systemy termiczne Behr Hella Service oraz elementy wyposażenia warsztatowego. Dostarcza również produkty – głównie oświetleniowe – bezpośrednio do producentów autobusów, maszyn rolniczych, pojazdów specjalnych.

Hellmann Worldwide Logistics jest obecnie jednym z czołowych dostawców usług spedycyjnych na świecie. W 1991roku powstał Hellmann Worldwide Logistics Polska. Obecnie firma posiada 16 oddziałów transportu drogowego oraz biuro transportu lotniczego i morskiego.   Oferuje usługi transportu drogowego (krajowego i międzynarodowego), kolejowego, morskiego, lotniczego
 i logistyki. Doświadczony i zgrany zespół Hellmann Worldwide Logistics Polska to 500 pracowników nastawionych na świadczenie usług na najwyższym poziomie.  Więcej informacji można znaleźć na stronie www.hellmann.pl.

Źródło: Hellmann Worldwide Logistics Polska
Foto: Hellmann Worldwide Logistics Polska 
REKLAMA
Ta strona wykorzystuje ciasteczka lub podobne technologie do przechowywania informacji. Brak zmiany w ustawieniach przeglądarki oznacza zgodę na to. Więcej w naszej polityce prywatności.