Newsletter:
Log4 na FacebookuBezpieczny MagazynLog4
REKLAMA

Nowy dyrektor ds. handlowych w TMHPL

Z początkiem stycznia 2019 roku stanowisko Dyrektora d.s. Handlowych w firmie Toyota Material Handling Polska (TMHPL) objął Tomasz Balcerzak. Rozwój zawodowy Tomasza Balcerzaka związany jest od 1999 roku z branżą Automotive. W latach 2007-2016 zarządzał sprzedażą w grupie Hyundai w Polsce, Algierii i na wybranych rynkach europejskich. Od września 2018 roku reprezentuje TMHPL na stanowisku Dyrektora Rozwoju Biznesu i Kontroli, uczestnicząc w projektowaniu strategii średnioterminowej i przygotowaniu wdrożeń programów europejskich na rynku polskim.
 Tomasz Balcerzak, Dyrektor ds Handlowych
Na nowym stanowisku Tomasz Balcerzak będzie odpowiadać za całokształt działań handlowych i marketingowych skierowanych do wszystkich grup Klientów krajowych i międzynarodowych, a także za dalszą komercjalizację projektów telematycznych, usług finansowych i programów wsparcia sprzedaży. Toyota Material Handling Polska wchodzi w skład Toyota Industries Corporation - grupy obejmującej 17 korporacji działających w 5 branżach. TMHPL jest wyłącznym przedstawicielem TMHE na terenie Polski. Oferuje wózki widłowe z zakładów produkcyjnych w Szwecji (Mjölby), Francji (Ancenis) oraz we Włoszech (Bolonia) .
 
TMHPL
REKLAMA
Ta strona wykorzystuje ciasteczka lub podobne technologie do przechowywania informacji. Brak zmiany w ustawieniach przeglądarki oznacza zgodę na to. Więcej w naszej polityce prywatności.