Newsletter:
Log4 na FacebookuBezpieczny MagazynLog4
REKLAMA

Nowe urządzenia do druku termotransferowego

Brother wprowadza na rynek nową serię drukarek termotransferowych TD-4T, które znajdą zastosowanie w branży logistycznej. Modele zapewniają szybkie drukowanie etykiet długotrwale odpornych na czynniki zewnętrzne w tym ścieranie czy substancje chemiczne. Wydrukowane etykiety charakteryzują się również wysoką tolerancją na czynniki atmosferyczne, takie jak różnice temperatur i wilgoć, co może być szczególnie przydane podczas transportu produktów w niekorzystnych warunkach klimatycznych bez utraty cennych danych zapisanych na etykietach.
 TD-4T with label
Nowe drukarki Brother z serii TD-4T to modele pracujące w technologii druku termotransferowego, która charakteryzuje się znacznie większą trwałością niż tradycyjny druk termiczny. Dedykowane są m.in. przedsiębiorstwom z branży transportu i logistyki, którzy muszą szybko i wydajnie oznaczać towary. Urządzenia znajdą zastosowanie w  centrach logistycznych, podmiotach zajmujących się sprzedażą wielokanałową i e-handlem oraz w magazynach.
 
Model TD-4420TN drukuje z maksymalną prędkością wynoszącą 152 mm na sekundę, a drukarka TD-4520TN – 127 mm na sekundę. Najdłuższa taśma, która jest kompatybilna z urządzeniami to 300 m. Drukarki obsługują różne rodzaje etykiet na taśmach woskowych, woskowo-żywicznych oraz żywicznych. Oba modele posiadają wbudowany podajnik, dzięki któremu możliwe jest wygodne i szybkie aplikowanie oznaczenia bezpośrednio z drukarki na jego docelowe miejsce. Mogą one także zostać wyposażone w obcinak oraz w odklejak. Dodatkowo istnieje możliwość montażu zewnętrznego uchwytu na rolki, dzięki czemu wymiana materiałów eksploatacyjnych jest szybsza, a pracownicy mogą wykonywać swoje obowiązki wydajniej.
 
Obie drukarki termotransferowe serii TD-4T: TD-4420TN oraz TD-4520TN są kompatybilne z systemami Windows®, Mac® i Linux, a połącznie jest możliwe zarówno poprzez interfejs USB, jak i sieć LAN. Oba modele posiadają dodatkowe oprogramowanie Seagull oraz obsługują integracje SAP. Drukarki Brother z serii TD-4T są objęte 3-letnią gwarancją po rejestracji na stronie www.brother.pl.
REKLAMA
Ta strona wykorzystuje ciasteczka lub podobne technologie do przechowywania informacji. Brak zmiany w ustawieniach przeglądarki oznacza zgodę na to. Więcej w naszej polityce prywatności.