Newsletter:
Log4 na FacebookuBezpieczny MagazynLog4
REKLAMA

Nowe osoby w Prologis

22 lutego 2021
Rola zarządców nieruchomości zmieniła się diametralnie w ciągu ostatnich dwóch dekad. Ewoluowała z eksperta skoncentrowanego na technicznej obsłudze budynku, do doradcy klienta w zakresie poprawy efektywności operacyjnej. Rozwiązania technologiczne funkcjonujące w inteligentnych budynkach dodatkowo zwiększyły złożoność zadań związanych z obsługą obiektów i wymagają obecnie jeszcze wyższego poziomu wiedzy eksperckiej.
 Prologis_new_CET_2021
Aby Prologis mógł jeszcze lepiej zadbać o klientów i ich potrzeby, Real Estate & Customer Experience Managerowie mają zapewnione dodatkowe wsparcie – do zespołu dołączyło ośmiu nowych specjalistów.
 
Prologis wita w zespole nowych Facility Managerów - Daniela Kamińskiego i Mateusza Lasotę, którzy będą odpowiadać z zarządzanie naszymi magazynami na Śląsku. Wrocławskie parki Prologis będą pod opieką Jarosława Piotrowskiego i Łukasza Czajki,  pieczę nad poznańskimi magazynami obejmie  Arkadiusz Skowronek, a Polska Centralna znajdzie się pod czujnym okiem Krzysztofa Orzepińskiego. Z kolei o centra logistyczne w regionie Warszawy zadba duet Michał Małecki i Maciej Sieradzki.
 
Jestem przekonana, że nasz wzmocniony zespół Customer Experience Team dostarczy klientom Prologis najwyższą jakość doświadczeń i stworzy wyjątkowe centra logistyczne, w których nasi klienci i ich pracownicy będą mogli się stale rozwijać” – podkreśla Marta Glinka, Real Estate & Customer Experience Lead, Director Prologis.

Prologis 
Foto: Prologis  
REKLAMA
Ta strona wykorzystuje ciasteczka lub podobne technologie do przechowywania informacji. Brak zmiany w ustawieniach przeglądarki oznacza zgodę na to. Więcej w naszej polityce prywatności.