Newsletter:
Log4 na FacebookuBezpieczny MagazynLog4
REKLAMA

Na budowie Prologis Park Budapest-Harbor DC12

Nowy rok oznacza nowe cele biznesowe. Czy wynajęcie nowego obiektu logistycznego może Ci pomóc w ich osiągnięciu? Jeśli odpowiedź brzmi: TAK, to nie musisz szukać dalej – Budynek 12 w Prologis Park Budapest-Harbor otwieramy już 1 marca!
 
Budynek 12 o łącznej powierzchni 10 600 metrów to nasz pierwszy obiekt logistyczny zaprojektowany w BIM (Building Information Modelling) w Europie Środkowo-Wschodniej. Ale to nie wszystko! Wyposażyliśmy go w najnowocześniejsze rozwiązania zgodne z zasadami zrównoważonego rozwoju, dzięki którym obniżamy koszty ogrzewania o 30 procent, a koszty energii elektrycznej aż o 45 procent w porównaniu do najnowszego standardu oświetlenia.
 
Chcesz poznać szczegóły dotyczące nowoczesnych rozwiązań i tego, w jaki sposób mogą wesprzeć rozwój Twojego biznesu? Jeśli tak, koniecznie obejrzyj nasz film, w którym Rita Lippai dzieli się wiedzą.

REKLAMA
Ta strona wykorzystuje ciasteczka lub podobne technologie do przechowywania informacji. Brak zmiany w ustawieniach przeglądarki oznacza zgodę na to. Więcej w naszej polityce prywatności.