Newsletter:
Log4 na FacebookuBezpieczny MagazynLog4
REKLAMA

Magazyny neutralne emisyjnie

Jako deweloper Prologis stara się być o krok przed tym, co przyniesie przyszłość. Dba o swoich klientów i koncentruje się na budowie długotrwałych relacji. Dlatego oprócz powierzchni, dzięki którym klienci mogą efektywnie prowadzić swoją działalność na najważniejszych rynkach, proponuje im rozwiązania stanowiące wartość dodaną, dzięki którym rozwijają swoje biznesy, a jednocześnie osiągają cele środowiskowe. 
Niedawno Prologis oddał do użytku wyjątkowy budynek dla swojego europejskiego klienta L’Oreal w Muggensturm w Niemczech. Mimo gigantycznej powierzchni 101 000 metrów kwadratowych (to ich największe centrum dystrybucyjne na świecie), to wcale nie rozmiar budynku robi największe wrażenie, a fakt, że został on starannie zaprojektowany z myślą o zapewnieniu stałej, neutralnej pod względem emisji dwutlenku węgla działalności.

Nowy magazyn, zajmujący powierzchnię 18 hektarów, stanowi centrum obsługi rynków L’Oreal w Niemczech, Austrii i Szwajcarii. Zrównoważony rozwój był kluczowy na każdym etapie powstawania inwestycji – od projektu po wykonanie i późniejsze użytkowanie.

REKLAMA
Ta strona wykorzystuje ciasteczka lub podobne technologie do przechowywania informacji. Brak zmiany w ustawieniach przeglądarki oznacza zgodę na to. Więcej w naszej polityce prywatności.