Newsletter:
Log4 na FacebookuBezpieczny MagazynLog4
REKLAMA

Logwin dalej najemcą parku Logicor Piaseczno

30 września 2019

Logwin Poland, dostawca zintegrowanych rozwiązań logistycznych i transportowych, przedłużył umowę najmu ponad 34 000 mkw. powierzchni magazynowej i biurowej w parku logistycznym Logicor Piaseczno. Logwin wykorzystuje tę przestrzeń do świadczenia usług dla jednego ze swoich klientów - międzynarodowej firmy kosmetycznej. Logwin powiększył także wynajmowaną powierzchnię biurową, która pełni funkcję głównej siedziby firmy w Polsce. Jednocześnie firma wynajęła dodatkową przestrzeń o łącznej powierzchni ponad 4200 mkw., która posłuży jako miejsce do przechowywania dodatkowych zapasów produktów. Logwin jest najemcą parku Logicor Piaseczno od początku swojej działalności na rynku polskim, czyli od 2003 roku.

Logicor Piaseczno
Logwin oferuje kompleksowe rozwiązania z zakresu logistyki i transportu dla swoich klientów z przemysłu i handlu. Firma, która ma około 190 lokalizacji na sześciu kontynentach, działa na wszystkich najważniejszych światowych rynkach. Dzięki dwóm segmentom biznesowym Solutions i Air + Ocean, Logwin jest jednym z liderów na rynku.

„Dynamiczny rozwój naszej firmy wymaga współpracy ze sprawdzonymi partnerami, którzy wpierają Logwin w osiąganiu celów na polskim rynku. Dlatego kolejny raz zdecydowaliśmy się na przedłużenie umowy najmu w Logicor Piaseczno, który oprócz doskonałej lokalizacji zapewnia nam odpowiednią infrastrukturę i wysoką jakość obsługi klienta, co pozwala nam skoncentrować się wyłącznie na prowadzeniu biznesu” – powiedział Piotr Sprzęczka, Dyrektor Zarządzający w Logwin Poland.

Logicor Piaseczno to nowoczesny park logistyczny, oferujący wysokiej jakości powierzchnię magazynową i biurową. Jego ogromną zaletą jest lokalizacja, w bliskiej odległości od centrum Warszawy (15 km), lotniska Chopina (7 km) oraz z łatwym dostępem do dróg tranzytowych, w tym autostrady A2 (południowa autostradowa obwodnica Warszawy S2), drogi ekspresowej S7 i obwodnicy Warszawy. Bliskość obszarów miejskich, łatwy dostęp do Warszawy i okolicznych gmin za pośrednictwem transportu publicznego pozwala pracownikom na łatwy dojazd do pracy.

„Długoterminowe relacje biznesowe z klientami, zrozumienie ich potrzeb oraz elastyczność proponowanych rozwiązań są wpisane w DNA naszej firmy. Przedłużenie umowy z firmą Logwin, która prowadzi swoją działalność w Logicor Piaseczno od samego początku, jest dla nas najlepszym potwierdzeniem słuszności obranej strategii” - powiedziała Anna Mazepa, Senior Asset Manager w Logicor.

 

Logicor
Foto: Logicor

 

REKLAMA
Ta strona wykorzystuje ciasteczka lub podobne technologie do przechowywania informacji. Brak zmiany w ustawieniach przeglądarki oznacza zgodę na to. Więcej w naszej polityce prywatności.