Newsletter:
Log4 na FacebookuBezpieczny MagazynLog4
REKLAMA

Laureat Preferred Quality Supplier Award

14 kwietnia 2021
Guetersloh - Arvato Supply Chain Solutions z dumą ogłasza, że zdobyło nagrodę Preferred Quality Supplier (PQS) Award na rok 2020. Dzięki swojemu zaangażowaniu w ciągłe doskonalenie jakości, Arvato osiągnęło poziom wydajności, który konsekwentnie przekracza oczekiwania Intela.
Intel_PQS_Award_Arvato_Supply_Chain_Solutions
"Jako jeden z zaledwie 26 laureatów Preferred Quality Supplier Award w całym łańcuchu dostaw Intela, Arvato Supply Chain Solutions było kluczowe dla naszego sukcesu, zwłaszcza w tym wyjątkowo trudnym roku" - powiedział dr Randhir Thakur, dyrektor ds. łańcucha dostaw w Intelu. "Zapewnili oni znakomite usługi w krytycznym obszarze łańcucha dostaw firmy Intel i osiągnęli lub przekroczyli swoje roczne cele w zakresie poprawy. Zdobycie tej nagrody oznacza lata ciężkiej pracy, ciągłego doskonalenia i naprawdę wyjątkowych osiągnięć."

Nagroda Intel PQS Award stanowi wyraz uznania za sukces w programie Intel SCQI, wieloletniej mapie drogowej ciągłego doskonalenia dla wysokowydajnych dostawców Intela. Spośród tysięcy dostawców firmy Intel na całym świecie tylko kilkuset kwalifikuje się do udziału w programie SCQI.

Nagroda PQS jest drugim co do wysokości wyróżnieniem, jakie może otrzymać dostawca. W 2020 r. tylko 26 dostawców w całym łańcuchu dostaw firmy Intel zdobyło nagrodę Preferred Quality Supplier Award.

Aby zakwalifikować się do nagrody Intel Preferred Quality Supplier Award, dostawcy muszą przekraczać oczekiwania, osiągać agresywne cele wydajnościowe i uzyskiwać wyniki 80 procent lub wyższe w ocenach wydajności w ciągu roku. Dostawcy muszą również zrealizować 80 procent lub więcej swojego planu poprawy i wykazać się znakomitą jakością i systemami biznesowymi.

Źródło: Arvato
Foto: Arvato
REKLAMA
Ta strona wykorzystuje ciasteczka lub podobne technologie do przechowywania informacji. Brak zmiany w ustawieniach przeglądarki oznacza zgodę na to. Więcej w naszej polityce prywatności.