Newsletter:
Log4 na FacebookuBezpieczny MagazynLog4
REKLAMA

Kuehne+Nagel i DAF Trucks Polska partnerami maratonu i półmaratonu

Kuehne+Nagel oraz DAF Trucks Polska będą partnerami logistycznymi 43. Maratonu Warszawskiego oraz 15. Półmaratonu Warszawskiego, które odbędą się 26 września br. w Warszawie. Firmy będą odpowiedzialne za logistykę depozytów. Zawodnicy będą mogli zdeponować swoje rzeczy w specjalnie oznaczonych naczepach Kuehne+Nagel, które zostaną przetransportowane ciągnikami DAF Trucks Polska. Obie firmy zostały wybrane ze względu na kluczową rolę, jaką odgrywają na polskim rynku transportowym. 
 Kuehne+Nagel i DAF Trucks Polska_Maraton Warszawski_2
„Misja Fundacji „Maraton Warszawski” dotycząca popularyzacji biegania jest spójna z wartościami pielęgnowanymi w Kuehne+Nagel. Wspieranie pracowników w realizacji ich sportowych ambicji jest nieodłącznym elementem naszej kultury organizacyjnej. Wierzymy, że równowaga pomiędzy życiem zawodowym i prywatnym pozwala naszym pracownikom na rozwój własnych pasji i samorealizację. Cieszymy się, że w tym roku możemy uczestniczyć w tym wydarzeniu i wspierać logistykę tak prestiżowej imprezy” – komentuje Wojciech Sienicki, dyrektor zarządzający w polskim oddziale Kuehne+Nagel.
 
„DAF Trucks Polska wspiera aktywność fizyczną jako niezwykle ważny element rozwoju w całościowym podejściu do zdrowia i wydajności ludzkiej. Są to elementy nierozerwalnie związane z filozofią firmy DAF, która ma ambicję pokonania dodatkowej mili, aby dostarczać właściwych rozwiązań transportowych dostosowanych do warunków pracy. Bycie najbliżej klienta i rynku wymaga dużej sprawności operacyjnej. Hart ducha i wytrwałość wykuwa się w efekcie realizacji osobistych ambicji podczas zdrowej rywalizacji sportowej, dlatego zapraszamy wszystkich zainteresowanych do udziału w tych i kolejnych zmaganiach. Zapraszamy też do naszego stoiska przy Multimedialnym Parku Fontann, gdzie przygotowaliśmy szereg atrakcji w tym pierwszą w Polsce publiczna prezentację Nowej Generacji Pojazdów DAF” – powiedział Mariusz Piszczek Dyrektor Zarządzający DAF Trucks Polska.
 
W Maratonie wystartuje 10 zawodników z Kuehne+Nagel oraz 10 zawodników z firmy DAF Trucks Polska, a dziesiątki wolontariuszy wraz z rodzinami będą dopingować swoich kolegów i swoje koleżanki podczas ich sportowych wyczynów. Dodatkowo podczas całego dnia imprezy będzie można odwiedzić stoisko partnerów logistycznych w Multimedialnym Parku Fontann w Warszawie.

Kuehne+Nagel 
Foto: Kuehne+Nagel  
REKLAMA
Ta strona wykorzystuje ciasteczka lub podobne technologie do przechowywania informacji. Brak zmiany w ustawieniach przeglądarki oznacza zgodę na to. Więcej w naszej polityce prywatności.