Newsletter:
Log4 na FacebookuBezpieczny MagazynLog4
REKLAMA

Kontenery online

Dzięki najnowszemu rozwiązaniu, Kuehne + Nagel jest pierwszym na rynku dostawcą usług logistycznych, który oferuje rozwiązanie online dla przesyłek pełnokontenerowych (FCL). Rozwiązanie obejmuje gwarantowany czas realizacji transportu, 100% gwarancję zwrotu pieniędzy, rozszerzoną odpowiedzialnością za towar, natychmiastową wycenę oraz równoważenie pozostawianego śladu węglowego. 
 KN Pledge
Nawet na dzisiejszym nowoczesnym rynku frachtowym mogą wystąpić opóźnienia. Powodów jest wiele: kongestia, niekorzystne warunki pogodowe i opóźnione połączenia tranzytowe pozostają regularną przyczyną zakłóceń w łańcuchu dostaw. Rozwiązanie KN Pledge gwarantuje czas realizacji transportu pełnokontenerowego, obejmując wszystkie kombinacje dostaw - zaczynając od port-to-port, kończąc na door-to-door. Jeśli jakiekolwiek opóźnienia okażą się nieuniknione, Klienci, którzy zarezerwowali transport, nie poniosą żadnych kosztów.
 
Rozwiązanie obejmuje rozszerzoną odpowiedzialność za ładunek z szerokim zakresem przyczyn i szkód  w wysokości do 100 000 USD za każdy transportowany kontener. Rozszerzona odpowiedzialność pokrywa między innymi pożary, eksplozje, naturalne niebezpieczeństwa oraz akty wojny i strajki w ramach klauzul o wojnach i strajkach.
 
Ponadto, Klienci korzystający z rozwiązania KN Pledge przyczyniają się do równoważenia wpływu ich transportu na środowisko naturalne. Kuehne + Nagel rekompensuje pozostawiany ślad węglowy poprzez wkład w rozwój czterech projektów przyrodniczych w Indonezji, Kenii i Peru. Kuehne + Nagel obsługuje ponad 63 000 połączeń i oferuje ponad 750 wypłynięć tygodniowo. Ponad 7 500 doświadczonych ekspertów dokłada wszelkich starań, aby zapewnić Klientom najwyższą niezawodność obsługi w oparciu o informacje aktualizowane w czasie rzeczywistym, dostarczane przez inteligentną platformę Sea Explorer.
 
KN Pledge jest dodatkowym rozszerzeniem w zakresie wycenienia, zlecania i śledzenia przesyłek. Klienci mają dostęp do natychmiastowych, w pełni zautomatyzowanych ofert, z możliwością rezerwacji transportów pełnokontenerowych i monitorowania swoich ładunków z pozycji jednej platformy.
 
Otto Schacht, członek zarządu Kuehne + Nagel International AG, odpowiedzialny za transport morski: „Jesteśmy dumni z faktu, że jako pierwsze przedsiębiorstwo logistyczne zapewniamy naszym Klientom innowacyjne i kompleksowe rozwiązanie. KN Pledge to wyjątkowa platforma, która umożliwia naszym Klientom otrzymywanie wycen dla transportu pełnokontenerowego w dodatku do rezerwowanych przewozów drobnicowych w kilka sekund - od dowolnego punktu na świecie do innej dowolnej lokalizacji z gwarantowanym czasem transportu. Ponadto, w Kuehne + Nagel rekompensujemy pozostawiany ślad węglowy dla każdej pełnej przesyłki kontenerowej.”
 
Kuehne + Nagel
REKLAMA
Ta strona wykorzystuje ciasteczka lub podobne technologie do przechowywania informacji. Brak zmiany w ustawieniach przeglądarki oznacza zgodę na to. Więcej w naszej polityce prywatności.