Newsletter:
Log4 na FacebookuBezpieczny MagazynLog4
REKLAMA

Interroll France z nowym dyrektorem generalnym

07 stycznia 2021
Marc_Langlois_ Dyrektor Zarządzający Interroll FranceFirma  Interroll ogłosiła, że Marc Langlois przejął z dniem 1 stycznia 2020 r. funkcję Dyrektora Zarządzającego Interroll SAS we Francji.
 
48-letni Langlois wnosi bogate doświadczenie i wiedzę w zakresie rozwoju biznesu, sprzedaży i zarządzania zarówno w obszarze B2B jak i B2C. Na poprzednich stanowiskach kierowniczych był Dyrektorem Jednostki Biznesowej (Sprzedaż, Marketing i Operacje), Sprzedaży Detalicznej i Bezpieczeństwa B2B dla Sensormatic Johnson Controls oraz zajmował czołowe stanowiska w Robert Bosch, takie jak Business Developer EMEAI dla drukarek 3D i cięcia laserowego EMEAI oraz Country Manager Rotary Tools, Europa Południowa i kontynent afrykański.
 
Marc Langlois posiada tytuł magistra handlu międzynarodowego (DESE) w Conservatoire national des arts et métiers (CNAM) oraz stopień naukowy Wyższego Instytutu Marketingu (ISM) w Paryżu w zakresie marketingu cyklicznego.
 
"Doświadczenie Marca w wielu wysoce innowacyjnych branżach w połączeniu z jego silnymi osiągnięciami w sprzedaży B2B związanej z technologiami to wielki atut dla naszych ambitnych celów rozwoju biznesu na rynku francuskim. Z firmą Interroll jako partnerem, klienci i użytkownicy końcowi mogą oczekiwać silnego wsparcia w dążeniu do większej produktywności w zakresie obsługi materiałów", powiedział Maurizio Catino, wiceprezes wykonawczy ds. globalnej sprzedaży i rozwiązań w firmie Interroll.
 
Langlois jest następcą Gillesa Calveza, który przeszedł na emeryturę jako Dyrektor Zarządzający do końca 2020 r., ale od stycznia 2021 r. będzie nadal wspierał firmę Interroll na arenie międzynarodowej jako Dyrektor ds. Rozwoju Biznesu w firmie Interroll Smart Pallet Mover (SPM). "Dziękujemy Gillesowi za jego doskonałe zaangażowanie i wkład w sukces firmy Interroll na rynku francuskim. Jednocześnie cieszymy się na dalszą współpracę z nim w celu wzmocnienia naszej działalności w zakresie logistyki produkcji za pomocą innowacyjnych rozwiązań", powiedział Catino.
REKLAMA
Ta strona wykorzystuje ciasteczka lub podobne technologie do przechowywania informacji. Brak zmiany w ustawieniach przeglądarki oznacza zgodę na to. Więcej w naszej polityce prywatności.