Newsletter:
Log4 na FacebookuBezpieczny MagazynLog4
REKLAMA

Integracja marki w Polsce i Malezji

01 lutego 2021
Od teraz firma Gebrüder Weiss działa pod własną marką też w Polsce i Malezji. Z dniem 1 lutego przejęte jesienią 2020 w tych lokalizacjach spółki krajowe Ipsen Logistics z łącznie 126 pracownikami zostaną w pełni zintegrowane ze strukturami dostawcy usług logistycznych. Nowe biura Gebrüder Weiss funkcjonują już oficjalnie pod marką „Gebrüder Weiss. Transport and Logistics”.
210201_Gebrueder_Weiss_PM_Umfirmierung_PL_MY_PL_2
„Dzięki zmianie nazwy obu spółek krajowych możemy z powodzeniem zakończyć przejęcie przedsiębiorstwa Ipsen Logistics”, mówi Lothar Thoma, prezes działu transportu lotniczego i morskiego w Gebrüder Weiss. „Wszystkie nowe lokalizacje zostały z powodzeniem zintegrowane w naszym systemach GW. Cieszymy się, że działamy teraz wszyscy pod pomarańczowym szyldem.” Firma Gebrüder Weiss zatrudnia 75 pracowników w siedmiu biurach w Polsce, w tym w Krakowie, Warszawie, Gdyni i Szczecinie. Przedsiębiorstwo przejęło w Malezji 51 pracowników w trzech oddziałach – w stolicy Kuala Lumpur, Penang i Johor Bahru. W rezultacie firma zatrudnia na całym świecie w 82 siedzibach zajmujących się transportem lotnicznym około 1600 pracowników.
REKLAMA
Ta strona wykorzystuje ciasteczka lub podobne technologie do przechowywania informacji. Brak zmiany w ustawieniach przeglądarki oznacza zgodę na to. Więcej w naszej polityce prywatności.