Newsletter:
Log4 na FacebookuBezpieczny MagazynLog4
REKLAMA

Fuzja w DPD

Firma DPD Strefa Paczki, operator sieci punktów nadań i odbiorów DPD Pickup stanie się częścią DPD Polska sp. z o.o. Połączenie spółek ma charakter formalny i ma na celu przyspieszenie rozwoju grupy kapitałowej DPD Polska.
 
Cele związane z połączeniem  zostaną osiągnięte poprzez ujednolicenie procedur i systemów operacyjnych w obu obszarach, wdrożenie nowych narzędzi IT usprawniających  nadania i płatności w sieci Pickup, a także usprawnienie procesów obsługi klienta.
 Pickup
Sieć punktów nadań i odbiorów DPD Pickup powstała w listopadzie 2016 roku w wyniku włączenia sieci DPD Strefa Paczki do międzynarodowej struktury Pickup. Dziś liczy ona ponad 32 tys. punktów zlokalizowanych w 26 krajach Europy.
 
W Polsce na sieć DPD Pickup składa się obecnie 2,2 tys. placówek i jest ona stale rozwijana. Sfinalizowanie połączenia zaplanowane jest na 30 kwietnia 2019 r.
 
Redip
Foto: DPD
REKLAMA
Ta strona wykorzystuje ciasteczka lub podobne technologie do przechowywania informacji. Brak zmiany w ustawieniach przeglądarki oznacza zgodę na to. Więcej w naszej polityce prywatności.