Newsletter:
Log4 na FacebookuBezpieczny MagazynLog4
REKLAMA

Firma Śnieżka planuje budowę nowego centrum logistycznego

Obiekt ma zostać zbudowany i oddany do użytku w 2020 r. ma on odegrać kluczową rolę w zwiększaniu zasobów magazynowych oraz możliwości spedycyjnych. W efekcie ma się poprawić wydajność zaopatrywania rynku w produkty firmy.

Obiekt ma zostać zbudowany na 15-hektarowej działce w Zawadzie koło Dębicy. Obiekt ma mieć charakter magazynowo-biurowy, a łączna powierzchnia ma wynosić 44 tys. m2. Będzie dostosowany do konfekcjonowania różnych typów przesyłek (wysoko gabarytowych, niskogabarytowych, rozdrobnionych zarówno pod względem ilości jak i różnych typów produktów w jednej przesyłce).

Inną dużą inwestycji Śnieżki jest zrealizowana na początku br. akcja przejęcia większościowego pakietu akcji w Radomskiej Fabryce Farb i Lakierów. Inwestycje mają na cel zwiększenie mocy produkcyjnych w zakresie farb kolorowych i białych tak aby odpowiednio sprostać wymaganiom i potrzebom klientów. Firma chce także zwiększyć poziom automatyzacji produkcji.

 

Źródło: magazyny.pl

REKLAMA
Ta strona wykorzystuje ciasteczka lub podobne technologie do przechowywania informacji. Brak zmiany w ustawieniach przeglądarki oznacza zgodę na to. Więcej w naszej polityce prywatności.