Newsletter:
Log4 na FacebookuBezpieczny MagazynLog4

Olejnik Systemy Magazynowe Sp. z o.o.

Opis działalności

Od ponad 13 lat oferujemy najwyższą jakość towarów i usług naszym Klientom. W naszej ofercie znajdą Państwo szeroką gamę regałów magazynowych oraz urządzeń stosowanych w transporcie wewnętrznym - przenośniki i wózki AGV.

Kontakt

Olejnik Systemy Magazynowe Sp. z o.o.
ul. Przedpole 1
02-241 Warszawa
+48 22 868 09 72 / +48 22 868 09 73
http://www.olejnik.pl/

Od ponad 13 lat firma oferuje najwyższą jakość towarów i usług swoim Klientom. W ofercie firmy znajdą Państwo szeroką gamę regałów magazynowych oraz urządzeń stosowanych w transporcie wewnętrznym - przenośniki i wózki widłowe. Specjalizujemy się w regałach ruchomych wysokiego składowania, przenośnikach rolkowych oraz systemach automatyki magazynowej. Charakteryzuje nas rzetelne i elastyczne podejście do Klienta.

Realizujemy kompleksowe dostawy wyposażenia wraz z profesjonalnym projektem, doradztwem i montażem instalacji. Wykonujemy eksperckie przeglądy kontrolne oraz prowadzimy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.

Posiadamy liczne miejsca referencyjne w Polsce i za granicą. Nasi klienci chętnie realizują z nami kolejne inwestycje lub rozbudowy. Dostarczane przez nas wyposażenie wytwarzane jest z zachowaniem najbardziej surowych norm europejskich.
Jesteśmy członkiem Polskiego Stowarzyszenia Techniki Magazynowej.

Ta strona wykorzystuje ciasteczka lub podobne technologie do przechowywania informacji. Brak zmiany w ustawieniach przeglądarki oznacza zgodę na to. Więcej w naszej polityce prywatności.