Newsletter:
Log4 na FacebookuBezpieczny MagazynLog4

Fakty Magazyn Gospodarczy

REKLAMA
Fakty kwadratJego niepowtarzalna szata graficzna oraz celowo prowadzona dystrybucja – mająca na celu dotarcie do najbardziej wpływowych i opiniotwórczych ludzi ze świata biznesu i polityki – są naszymi dużymi atutami.

Współpraca z ministerstwami oraz wieloma izbami gospodarczymi, handlowymi i biznesowymi pozwala na bieżąco śledzić najważniejsze zagadnienia polskiej gospodarki.

Nasi główni czytelnicy to przedstawiciele biznesu, kadra zarządzająca dużymi i średnimi firmami w Polsce, przedstawiciele władz lokalnych oraz ugrupowań politycznych.

FAKTY to komentarze i analizy poświęcone kluczowym gałęziom polskiej gospodarki. W specjalnych blokach tematycznych przyglądaliśmy się do tej pory m.in. drogownictwu, ekologii, energetyce, logistyce i wielu innym zagadnieniom. Prezentacja wybranych państw europejskich, ich kontaktów polityczno-gospodarczych z naszym krajem, jest ważną częścią naszej działalności wydawniczej.

FAKTY Magazyn Gospodarczy
ul. Korfantego 75;   01-496 Warszawa;   tel. 22 8 32 42 53
Ta strona wykorzystuje ciasteczka lub podobne technologie do przechowywania informacji. Brak zmiany w ustawieniach przeglądarki oznacza zgodę na to. Więcej w naszej polityce prywatności.