Newsletter:
Log4 na FacebookuBezpieczny MagazynLog4
REKLAMA

DSV - nowy obiekt

31 lipca 2018

2018.07.31 DSVW lipcu DSV otworzyło nowoczesny obiekt w Ghent w Belgii, zaprojektowany i zbudowany, aby sprostać wysokim wymaganiom logistycznym i dystrybucyjnym w szybko zmieniającym się sektorze opieki zdrowotnej w Europie.

Centrum logistyczne w Ghent powstało w wyniku rozbudowy już istniejącego obiektu i obejmuje w sumie 36 tys. m2 dedykowanych dla dynamicznie rozwijającego się segmentu klientów z branży zdrowotnej i farmaceutycznej. Pełna kontrola temperatury we wszystkich strefach magazynowych została stworzona w oparciu o wymagania i przepisy międzynarodowe, w tym licencję GMP na obsługę przepakowywania i etykietowania produktów zdrowotnych.

Obiekt w Ghent stanowi doskonałą lokalizację dla klientów DSV wchodzących na nowe rynki europejskie i globalne. Znajduje się on w pobliżu portów w Gandawie i Antwerpii oraz międzynarodowego lotniska w Brukseli, tworząc spójną sieć dystrybucji zarówno w Belgii, Europie, jak i ponad 80 krajami, w których jest obecne DSV.

 

DSV

Foto: DSV

 

 

REKLAMA
Ta strona wykorzystuje ciasteczka lub podobne technologie do przechowywania informacji. Brak zmiany w ustawieniach przeglądarki oznacza zgodę na to. Więcej w naszej polityce prywatności.