Newsletter:
Log4 na FacebookuBezpieczny MagazynLog4
REKLAMA

Dostawa tego samego dnia

Sendit.pl we współpracy z MediaMarkt przygotował nowe rozwiązanie dla e-zakupów. Same Day Delivery umożliwia klientom sklepu otrzymanie zakupionego produktu z oferty już kilka godzin po złożeniu zamówienia. Sendit – firma oferująca kompleksowe oprogramowania e-logistyczne oraz największy w Polsce agregator usług kurierskich  – dostarcza zaawansowaną technologię i narzędzia, które pozwalają na sprawną obsługę zamówień z datą realizacji „na dziś”.
Same Day Delivery
Według raportu Gemiusa[1] już 62% internautów kupuje online. Do zakupów w sieci motywuje ich przede wszystkim dostępność oferty przez całą dobę, możliwość nabycia potrzebnych produktów bez wychodzenia z domu oraz nieograniczony czas wyboru. Wśród napotykanych problemów aż 34% badanych wskazuje na długie oczekiwanie na dostawę zamówienia. Szybsze dostarczanie paczek skłoniłoby do kupowania przez internet 21% respondentów. Taki sam odsetek przyznaje, że głównym motywatorem do zakupów online jest dostawa tego samego dnia.
 
Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, MediaMarkt we współpracy z Sendit, wprowadził usługę dostawy tego samego dnia. Z rozwiązania mogą na razie skorzystać mieszkańcy aglomeracji warszawskiej i katowickiej oraz Łodzi, Poznania, Wrocławia i Krakowa. Usługa już wkrótce będzie dostępna w kolejnych siedmiu miastach. Produkty, które można otrzymać tego samego dnia są oznaczone informacją „dostarczamy dziś”. Jeśli zakupu dokonamy do 11.30, przesyłkę otrzymamy między 18.00 a 22.00. Mieszkańcy Warszawy mogą cieszyć się z preferencyjnych warunków – zamówienie złożone do 11:30 dotrą do nich między 14.00 a 17.00. Transakcje zawarte do 15.30 zostaną dostarczone między 18.00 a 22.00.
 Dostawa tego samego dnia
- Od dłuższego czasu obserwujemy rosnące zainteresowanie usługą Same Day Delivery. Dzięki zaawansowanej technologii i nowoczesnym rozwiązaniom dla dostaw e-commerce możemy oferować klientom narzędzia, które istotnie wpływają na dynamiczny rozwój ich biznesu – mówi Wojciech Kliber, Wiceprezes Zarządu Sendit S.A.

Sendit

[1] Gemius: „E-commerce w Polsce 2019”

REKLAMA
Ta strona wykorzystuje ciasteczka lub podobne technologie do przechowywania informacji. Brak zmiany w ustawieniach przeglądarki oznacza zgodę na to. Więcej w naszej polityce prywatności.