Newsletter:
Log4 na FacebookuBezpieczny MagazynLog4
REKLAMA

DHL partnerem logistycznym trasy koncertowej Bryana Adamsa

08 lutego 2019

Partnerstwo DHL i Bryana Adamsa zawiązało się dzięki wspólnej pasji do zrównoważonego rozwoju - Adams bierze udział w tworzeniu projektów ochrony środowiska wspólnie z Bryan Adams Foundation. DHL realizuje własny program ochrony środowiska i klimatu GoGreen. Zgodnie z misją Grupy Deutsche Post DHL „Mission 2050: Zero Emissions”, DHL posadzi jedno drzewo za każdy bilet sprzedany podczas tegorocznej trasy muzyka.

Mam nadzieję, że to przesłanie stanie się standardem wszystkich partnerstw, takich jak to, ponieważ my ludzie musimy dbać o planetę tak bardzo, jak to tylko możliwe – mówi Bryan Adams.

DHL, świętujący w tym roku 50-lecie działalności, jako oficjalny partner logistyczny, będzie zarządzać usługami transportowymi dla Bryana Adamsa w ponad 20 krajach.

Jako najbardziej międzynarodowa firma logistyczna na świecie cieszymy się, że możemy wspierać Bryana i jego zespół w światowej trasie „Shine A Light”, pomagając w dostarczaniu fanom na całym świecie niezapomnianych wrażeń koncertowych – mówi Frank Appel, CEO Deutsche Post DHL Group – DHL będzie z dumą spoglądać wstecz na naszą historię, która zaczęła się w 1969 roku. 50 lat DHL to 50 lat przełomowych innowacji i pasja naszych 520 000 specjalistów od logistyki. Wspólnie dążymy do tego, aby łączyć ludzi i poprawić jakość ich życia. Nasze zaangażowanie w sadzenie drzew z Bryanem jest jednym ze sposobów na osiągnięcie tego celu.

Grupa Deutsche Post DHL zobowiązała się do zmniejszenia emisji w całej grupie do zera do 2050 roku poprzez wspieranie e-mobilności i wdrażanie przyjaznych dla środowiska rozwiązań w zakresie dostaw last mile, takich jak przykładowo rowery cargo.

Bryan Adams, laureat nagrody GRAMMY, rozpocznie światową trasę „Shine A Light” 25 lutego w Belfaście. 1 marca ukaże się album o tej samej nazwie. W Polsce Adams pojawi się dwukrotnie – 21 czerwca wystąpi na Ergo Arenie w Sopocie, a dzień później na wrocławskiej Pergoli przy Hali Stulecia.

 

DHL
Foto: DHL

 

REKLAMA
Ta strona wykorzystuje ciasteczka lub podobne technologie do przechowywania informacji. Brak zmiany w ustawieniach przeglądarki oznacza zgodę na to. Więcej w naszej polityce prywatności.