Newsletter:
Log4 na FacebookuBezpieczny MagazynLog4
REKLAMA

DHL Express uhonorowane godłem QI 2018

06 listopada 2018

2018.11.06 DHLW trakcie odbywającego się w Katowicach pod koniec października V Europejskiego Forum Jakości i Innowacyjności wręczone zostały nagrody Programu Najwyższa Jakość Quality International. DHL Express Poland otrzymał wyróżnienie Złotego Godła, którym doceniona została w szczególności rozwijana przez firmę oferta e-commerce, kierowana do internetowych sprzedawców planujących rozwijać swój biznes na rynkach zagranicznych. Kapituła doceniła szczególnie dynamiczne dostosowywanie oferty do stale zmieniających się i rosnących wymagań rynku e-commerce.

W zakres oferty wchodzą między innymi profesjonalne usługi konsultingowe, które pomagają klientom z powodzeniem osiągać sukces na rynku międzynarodowym. Jednym z najważniejszych czynników determinujących sukces w biznesie, na które powinni zwrócić uwagę internetowi sprzedawcy, jest odpowiednie poznanie kryteriów, jakimi kierują się klienci przy zakupie towarów w sieci. Zwłaszcza jeśli kupują towary zza granicy. – mówi Edwin Osiecki, prezes ds. sprzedaży i marketingu w DHL Express Polska. Bardzo istotny jest sprawny system obsługi, szczególnie jeśli chodzi o kwestie celne czy możliwość korzystania z intuicyjnych rozwiązań mobilnych. Coraz więcej klientów zwraca również uwagę na pewność i terminowość dostaw, które są stawiane wyżej, niż ich cena. Pomagamy klientom we wszystkich wspomnianych kwestiach nie tylko dzięki własnej sieci Agencji Celnych, czy usługom takim jak On Demand Delivery, czy aplikacja MyDHL+, ale również fachowym doradztwem opartym o analizy rynku, czy strony sklepu klienta – dodaje Edwin Osiecki.

Najwyższa Jakość QI jest największym programem projakościowym w Polsce, skupiającym firmy i instytucje działające na terytorium kraju wokół idei zarządzania jakością. Tegoroczna nagroda jest już czwartym medalem QI, którym uhonorowany został DHL Express. W poprzednich latach kapituła nagradzała firmę Złotym Godłem za usługę Time Definite International, aplikację DHL Trade Automation Service, a także za usługi celne. W ubiegłym roku DHL Express otrzymał również nagrodę specjalną – statuetkę Perły Jakości.


DHL 

 

 

REKLAMA
Ta strona wykorzystuje ciasteczka lub podobne technologie do przechowywania informacji. Brak zmiany w ustawieniach przeglądarki oznacza zgodę na to. Więcej w naszej polityce prywatności.