Newsletter:
Log4 na FacebookuBezpieczny MagazynLog4
REKLAMA

DB Schenker zwiększa kadrę specjalistów

17 kwietnia 2020
Jarosław Malik dołączył do zespołu DB Schenker, by wspierać działania operatora logistycznego na stanowisku Senior Investment Specialist w DB Schenker. Posiada on wieloletnie doświadczenie na stanowisku Project Managera w firmach deweloperskich Raiffeisen Evolution Poland i TREI Real Estate Poland (Grupa Tengelmann). Odpowiadał  za realizację projektów dot. centrów handlowych Ferio oraz parków handlowych Vendo Park, od koncepcji aż do pozwolenia na użytkowanie.
 Jarosław Malik_DB Schenker
Przez ponad 2 lata współpracował jako architet z biurem projektowym Bose Architecture International przy budowie galerii handlowej Korona w Kielcach. Ostatnio pracował w dziale technicznym agencji doradczej Avison Young Polska na stanowisku Senior Project Mangera. Świadczył dla inwestorów i właścicieli nieruchomości usługi doradztwa technicznego, Technical Due Diligence, Project Management oraz Project Monitoring. Współpracował przy projektach i budynkach komercyjnych takich jak: centra handlowe, budynki biurowe, parki magazynowe i centra logistyczne.
 
Jarosław Malik ukończył architekturę na Technische Univeristät Dortmund. Prywatnie – ojciec dwójki dzieci (10 i 13 lat). Jego pasją jest zbieranie płyt winylowych, koncerty, słuchanie muzyki na sprzęcie vintage.
 
DB Schenker
Foto: DB Schenker

REKLAMA
Ta strona wykorzystuje ciasteczka lub podobne technologie do przechowywania informacji. Brak zmiany w ustawieniach przeglądarki oznacza zgodę na to. Więcej w naszej polityce prywatności.