Newsletter:
Log4 na FacebookuBezpieczny MagazynLog4
REKLAMA

DB Schenker rusza na wschód

DB Schenker tworzy osiem nowych oddziałów w regionie Kaukazu i Azji Środkowej, przewidując ogromne perspektywy rozwoju w tym obszarze. Region położony jest na przecięciu głównych szlaków handlowych i pełni rolę węzła oraz pomostu gospodarczego między Azją i Europą.
DB+Schenker
„Ten region oferuje ogromne możliwości, które chcemy zintegrować z naszymi europejskimi i globalnymi sieciami. Dzięki obecności na lokalnym rynku możemy zapewnić naszym klientom większą międzynarodową sieć transportową, doskonałą obsługę i sprawdzoną jakość z jednego źródła”, mówi Jochen Thewes, CEO DB Schenker. „Rozszerzając sieć na region Kaukazu i Azji Środkowej DB Schenker wysyła ważny sygnał o ekspansji rynkowej poza granice Europy”.

Osiem krajów, dotychczas obsługiwanych głównie przez partnerów, będzie teraz zarządzanych bezpośrednio przez DB Schenker. Gruzja, Armenia, Azerbejdżan, Kazachstan, Uzbekistan, Turkmenistan, Kirgistan i Tadżykistan zostaną włączone do światowej sieci wiodącego dostawcy usług logistycznych.

DB Schenker stawia pierwsze kroki w Kazachstanie, gdzie powstała już odrębna struktura krajowa, która od stycznia 2020 r. zostanie włączona do sieci DB Schenker.

Kolejne działania zostaną podjęte w Azerbejdżanie, gdzie lokalna agencja zostanie włączona do sieci DB Schenker w ciągu najbliższych dwóch miesięcy. Nowy oddział DB Schenker ma potencjał w postaci rocznego pięciocyfrowego wolumenu przesyłek. W Gruzji DB Schenker planuje również utworzenie oddziału w 2020 roku. W tym samym roku nastąpi rozwój rynku w innych krajach.

DB Schenker
Foto: DB Schenker 
REKLAMA
Ta strona wykorzystuje ciasteczka lub podobne technologie do przechowywania informacji. Brak zmiany w ustawieniach przeglądarki oznacza zgodę na to. Więcej w naszej polityce prywatności.