Newsletter:
Log4 na FacebookuBezpieczny MagazynLog4
REKLAMA

Ćwierć wieku przemian w intralogistyce

W związku z 25-leciem obecności Jungheinrich na polskim rynku, kontynuujemy cykl materiałów eksperckich. Korzystając z jubileuszu, przeprowadzona została rozmowa z czterema ekspertami Jungheinrich, którzy pracują w firmie od 1994 roku. W jej trakcie przeanalizowali oni nie tylko rozwój firmy, ale i dyskutowali m.in. o tym, jak przez ćwierć wieku zmieniała się branża intralogistyczna, a tym samym oczekiwania klientów co do produktów i usług. Poruszono wiele tematów, a jednym z nich była kwestia rozwoju branży w Polsce – od obiektów magazynowych sięgających 6 metrów, do specjalistycznych, mierzących nawet 40 metrów wysokości.

W przeprowadzonej rozmowie wzięli udział: Jacek Kasterka – Dyrektor Handlowy, Artur Kuśnierek – Dyrektor Oddziału Poznań, Marek Boruc – Dyrektor Serwisu Oddziału Warszawa Południe oraz Dariusz Mroczkowski – Starszy Specjalista Technik Serwisu. Wszyscy rozpoczęli pracę w 1994 roku – w momencie pojawienia się firmy na polskim rynku.REKLAMA
Ta strona wykorzystuje ciasteczka lub podobne technologie do przechowywania informacji. Brak zmiany w ustawieniach przeglądarki oznacza zgodę na to. Więcej w naszej polityce prywatności.