Newsletter:
Log4 na FacebookuBezpieczny MagazynLog4
REKLAMA

ColdChain Poland Virtual Expo z kodem rabatowym

Wirtualne targi to odpowiedź na aktualną sytuację epidemiczną w Polsce jako alternatywa dla targów stacjonarnych. Jest to jedyne takie rozwiązanie na rynku dla przedsiębiorstw działających w chłodniczym łańcuchu dostaw, aby w bezpieczny sposób wziąć udział w wydarzeniu biznesowym, prezentując swoje usługi i produkty za pośrednictwem dedykowanej platformy internetowej. Na ColdChain Poland nie zabraknie także licznych paneli dyskusyjnych oraz prelekcji, które są nieodłącznym elementem specjalistycznych targów.

ColdChain Poland Virtual Expo to wyjątkowa platforma internetowa, która umożliwia spotkanie i współpracę osób związanych z branżą chłodniczego łańcucha dostaw, branżą spożywczą, handlem hurtowym i detalicznym oraz sektorem HoReCa. Prezentacja na wydarzeniu to okazja do nawiązania kontaktów z przedstawicielami firm szukającymi rozwiązań w zakresie chłodnictwa i logistyki

w temperaturze kontrolowanej. Nawiązywanie kontaktów biznesowych odbywa się w ramach wybranych spotkań indywidualnych, umawianych po akceptacji obu stron. Platforma daje możliwość łączenia się online zarówno z nowymi, jak i już istniejącymi klientami i partnerami biznesowymi, w przyjaznym i otwartym środowisku podczas 3 dni trwania targów.

Zapraszamy do rejestracji na targi ColdChain Poland Virtual Expo – najważniejszego wydarzenia branży chłodniczego łańcucha dostaw, które odbędą się w dniach: 20-22 kwietnia 2021 r.

Rejestracja online - ColdChain Poland

Specjalnie dla Państwa udostępniamy kod do bezpłatnej rejestracji - należy wybrać Bilet Branżowy oraz wpisać kod promocyjny: COLD7

ColdChain Poland
Foto: ColdChain Poland 

REKLAMA
Ta strona wykorzystuje ciasteczka lub podobne technologie do przechowywania informacji. Brak zmiany w ustawieniach przeglądarki oznacza zgodę na to. Więcej w naszej polityce prywatności.