Newsletter:
Log4 na FacebookuBezpieczny MagazynLog4
REKLAMA

Certyfikowany i zgodny z GxP magazyn

KNPharmaChain_magazyn_sloweniaKuehne + Nagel otwiera dedykowany branży farmaceutycznej magazyn, jeden z największych w swojej globalnej sieci KN PharmaChain, rozszerzając tym samym swoją ujednoliconą ofertę, zgodną  z dobrymi praktykami GxP dla branży farmaceutycznej.
 
Nowy obiekt, zlokalizowany strategicznie w bezpośrednim sąsiedztwie lotniska w Lublanie, będzie prowadzić ogólnoświatową dystrybucję gotowych produktów, a także przechowywać i dystrybuować materiały produkcyjne dla przemysłu farmaceutycznego. Przyjazne środowisku centrum, spełnia najwyższe standardy bezpieczeństwa, wyposażone zostało w najnowocześniejszą technologię, aby zwiększyć obecne możliwości operacyjne. Obiekt zapewnia powierzchnię około 38 000 m2, pojemność około 65 000 miejsc paletowych do odbioru, magazynowania i dystrybucji produktów wrażliwych na temperaturę i obejmuje trzy komory chłodnicze, do pracy w temperaturze od 15 do 25 °C i od 2 do 8 °C.

Zbudowany obiekt oznacza ciągłe angażowanie się firmy Kuehne + Nagel w rozszerzanie usług multimodalnych i wymagających temperatury kontrolowanej w zakresie spedycji międzynarodowej i magazynowania. Dzięki globalnej sieci blisko 200 certyfikowanych oddziałów, 600 000 m2 dedykowanej powierzchni magazynowej i zespołowi specjalnie wyszkolonych operatorów, KN PharmaChain zaspokaja potrzeby Klientów z branży farmaceutycznej, aby uzyskać ujednoliconą, niezawodną
i wymagającą logistykę, oferując rozwiązania typu end-to-end.
 
Jednocześnie firma umacnia swoją obecność na rynku słoweńskim, wzmacniając pozycję w regionie.
Gianfranco Sgro, Członek Zarządu Kuehne + Nagel International AG, odpowiedzialny za logistykę kontraktową: „Branża farmaceutyczna i przemysł medyczny są wśród jednych z najważniejszych czynników wzrostu dla Kuehne + Nagel. Dlatego ma to strategiczne znaczenie we wzmocnieniu naszej zintegrowanej sieci KN PharmaChain. Najnowocześniejszy obiekt w Brniku jest kamieniem węgielnym osiągnięcia celu i umożliwia Kuehne + Nagel oferowanie unikalnych rozwiązań farmaceutycznych dla rozszerzonej bazy Klientów.”
 
Zachęcamy do zapoznania się z pozostałymi informacjami prasowymi, odwiedzając newsroom.
 
Kuehne + Nagel

Linki:

  • O Kuehne + Nagel
    Podstawą modelu biznesowego Kuehne + Nagel jest globalna obecność. Dzięki naszemu bogatemu doświadczeniu w zarządzaniu łańcuchem dostaw zapewniamy wysoką wartość w zakresie współpracy z klientem w operacjach globalnych.
REKLAMA
Ta strona wykorzystuje ciasteczka lub podobne technologie do przechowywania informacji. Brak zmiany w ustawieniach przeglądarki oznacza zgodę na to. Więcej w naszej polityce prywatności.