Newsletter:
Log4 na FacebookuBezpieczny MagazynLog4

Camso Polska S.A.

REKLAMA

Camso_logo z opisem_wizytCamso Polska S.A.  jest kontynuacją działalności firmy Camoplast Solideal, która zmieniła nazwę na Camso. Po okresie przejściowym, nazwa Camso również będzie marką opon dla wszystkich wytwarzanych opon, gąsienic i systemów gąsienicowych.

Wraz ze zmianą nazwy, Camso w 100% wkłada swój wysiłek w 11% światowego rynku opon i gąsienic: rynku off-the-road. Takie skoncentrowanie działań pozwala na "tworzenie dogłębnej wiedzy o rynku OTR, umożliwiając firmie identyfikację bardzo specyficznych potrzeby swoich klientów, a co za tym idzie, możliwość rozwoju wydajnych opon i gąsienic", cytując centralę firmy znajdującej się w Magog, Kanada.

Nowa nazwa reprezentuje to, co najlepsze z Camoplast i Solideal.
"Wprowadzenie Camso podkreśla sukces jaki osiągnęła nasza firma w ciągu zaledwie kilku lat", mówi prezes i dyrektor generalny Pierre Marcouiller. "Staliśmy się drugą na świecie, co do wielkości, firmą w produkcji wyspecjalizowanych opon, gąsienic i systemów gąsienicowych do pojazdów segmentu off-the-road." Sprzedaż Camso w tym sektorze wzrosła z 95 mln. USD  do ponad 1 mld dolarów USD w ciągu 7 lat. Firma obsługuje cztery segmenty rynku: OTR - maszyny pojazdy i urządzenia do transportu wewnętrznego, budownictwa, rolnictwa oraz pojazdów Powersports.
 
The “Road Free” company
Z jednej strony, producenci opon drogowych (do samochodów osobowych i ciężarowych) mają na celu stworzyć najlepszą oponę dla jednego rodzaju zastosowania: do jazdy po drodze. Z drugiej strony, charakter pracy pojazdów off-the-road oznacza wiele zastosowań opon dla różnych rodzajów nawierzchni. To powoduje, że powstaje to wiele rynków niszowych. Dla zespołu Camso, bycie “Road Free” oznacza "uwolnienie od utartych ścieżek ", a nie wypełnianie zobowiązań, branżowe zaangażowanie oraz autentyczne relacje z klientami i dostawcami. Zadaniem marki Camso jest przekazywanie tego podejścia naszym partnerom.
 
Camso projektuje, produkuje i dystrybuuje wysokiej jakości opony, felgi, gąsienice i systemy gąsienicowe. Współpracuje z głównymi producentami maszyn i pojazdów, takimi jak Toyota, Caterpillar, John Deere i BRP, oraz wieloma innymi znanymi producentami, jak również z wieloma sieciami dystrybucji.
 
W Camso pracuje ponad 7500 pracowników w 27 krajach. Posiada 4 centra badawczo-rozwojowe oraz 24 zakłady produkcyjne i działa poprzez międzynarodową sieć dystrybucji w ponad 100 krajach.

Camso Polska S.A.
Ul. Trakt Brzeski 35;  05-077 Warszawa – Wesoła;  Tel.+48 22 783 35 90;  Fax.+48 22 783 35 82;
Email: biuro@camso.co;  Website: www.camso.co


 

 

Ta strona wykorzystuje ciasteczka lub podobne technologie do przechowywania informacji. Brak zmiany w ustawieniach przeglądarki oznacza zgodę na to. Więcej w naszej polityce prywatności.