Newsletter:
Log4 na FacebookuBezpieczny MagazynLog4
REKLAMA

Camso - film

Nowa strategia zakłada wykorzystanie ugruntowanego potencjału i jakości w nowym wymiarze obsługi rynku pojazdów off-the-road, firma Camso wyznacza nowe cele wpisane w filozofię działania bycia „Road Free”. To oznacza większe zaangażowanie i budowanie autentycznych relacji  z klientami i dostawcami, aby móc rozwiązywać problemy użytkowników maszyn.

 
Spotkanie z partnerami biznesowymi w dniu 17 września br. w warszawskim hotelu Boss, było częścią strategii informacyjnej firmy reprezentowanej przez Camso Polska S.A. W spotkaniu wzięli udział goście z centrali firmy, Gregory Fossey – Dyrektor Handlowy na Europę oraz Marcel Hrubcin Zone Director, Eastern Europe – Material Handling. Goście w swoich wystąpieniach podkreślali znaczenie polskiego rynku na operacyjnej mapie firmy, bardzo dobrą współpracę z Camso w Polsce oraz jakość komunikacji z rynkiem i partnerami. 

Źródło: Camso
Film: Camso
REKLAMA
Ta strona wykorzystuje ciasteczka lub podobne technologie do przechowywania informacji. Brak zmiany w ustawieniach przeglądarki oznacza zgodę na to. Więcej w naszej polityce prywatności.