Newsletter:
Log4 na FacebookuBezpieczny MagazynLog4
REKLAMA

Baumalog na Warsaw Industry Week

W dniach 13-15 listopada w podwarszawskim Nadarzynie odbyły się targi Warsaw Industry Week -  Międzynarodowe Targi Innowacyjnych Rozwiązań Przemysłowych organizowane od 2016 roku. To miejsce dysponujące dużą przestrzenią i doskonałą infrastrukturą potrzebną do profesjonalnej prezentacji produktów.
 Baumalog_WIW3
Uczestnikiem tego wydarzenia była firma Baumalog, która  przedstawiła swoje rozwiązania z zakresu optymalizacji procesów produkcyjnych i magazynowych. Na stoisku zaprezentowano stacje automatyczne wraz z półkami do składowania arkuszy blach oraz dłużyc, które są częścią automatycznych systemów magazynowych oferowanych przez firmę.
 
Dodatkowo wszyscy zwiedzający mogli poznać zasadę działania i korzyści płynące z użytkowania regału windowego Modula Lift, który był prezentowany na stoisku. Automatyczne regały windowe Modula umożliwiają składowanie wszelkiego rodzaju artykułów w praktycznie każdej branży, zapewniając szybką i bezbłędną kompletację przy optymalnym wykorzystaniu dostępnej powierzchni.
 
Odwiedzający stoisko mogli zapoznać się również z działaniem oprogramowania WMS dostarczanego razem maszynami, którego integrowalność z systemami ERP zapewnia pełną kontrolę nad stanami magazynowymi. Do krótkiej relacji z targów prowadzi link   https://youtu.be/9IAzguntG4Q

Baumalog
Foto: Baumalog

REKLAMA
Ta strona wykorzystuje ciasteczka lub podobne technologie do przechowywania informacji. Brak zmiany w ustawieniach przeglądarki oznacza zgodę na to. Więcej w naszej polityce prywatności.